Tani druk

Bycie singlem w obcym kraju

Kiedy ktoś jest sam i nie posiada czasu, na szukanie drugiej połówki poprzez chodzenie do restauracji lub kina, to z pewnością wspaniałym rozwiązaniem może się okazać sieć. Mimo wszystko coraz więcej osób funkcjonuje samotnie z swojego wyboru, bo przychodzą oni do zdania, iż praca w korporacjach zabiera im nazbyt wiele czasu i nie mają już wolnej chwili na to, aby zakładać poważne związki.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Single to nic nowego

Dawniej gdy upływały lata a młoda osoba nie zakładała familii mówiło się, iż jest starą panną, lub starym kawalerem. Dziś to określenie praktycznie wychodzi z użycia oraz przeważnie opowiada się o tym, iż ktoś jest singlem. Jest to grupa ludzi, którzy bardzo często samodzielnie wybierają sobie taki styl życia. Nie chcą się z nikim łączyć, chcą być sami, wówczas mają odpowiednią wielkość czasu na rozwijanie swojej kariery zawodowej, na spotykanie się ze znajomymi.

Nikt im nie mówi co powinni robić, a czego im nie wolno, wręcz przeciwnie sami o sobie decydują i nie muszą się na nikogo oglądać, w czasie planowania swojego wolnego czasu. Czasem takie osoby nawet mówią, iż przez to po pracy mogą zjeść szybki posiłek i usiąść wygodnie przy jakiejś grze, lub z dobrą książką i nie muszą się zamartwiać, że ktoś im powie, iż nic nie zrobią.

Ta oferta etykiety długowieczne jest niezwykle ciekawa i jeśli poszukujesz więcej informacji na opisywaną tu kwestię, to znajdziesz je tutaj.

Dobrze jest im ze własną samotnością, a znajomi w razie czego zawsze dostarczają im odpowiedniej rozrywki.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić, co podobny serwis udostępnił na taki wątek. To na pewno również Cię zaintryguje.

Znajdź swoją druga połówkę

Już nikogo nie dziwią single w UK

Praktycznie w każdym kraju już można napotkać singli, mimo wszystko jak się okazuje single w UK (zdobądź kontakt z innymi osobami w UK – portal dla singli w UK) są chyba najbardziej znaną grupą, a co więcej to właśnie oni umieją najwspanialej wyrównać czas między pracą a własnymi przyjaciółmi. Wychodzą do kina, do pubu, wyjeżdżają razem na urlop, a praca w wielkich korporacjach pozwala im na spełnianie marzeń, bez konieczności oglądania się na kogokolwiek kolejnego. Sami decydują o swoim losie, co więcej znacząca większość z nich nawet nie poszukuje drugiej osoby, z którą mogliby zacząć żyć, gdyż uważa, że jest im to do niczego niepotrzebne, że świetnie sobie w życiu podarują radę.

To nowe określenie jest mniej pejoratywne

Bez wątpienia określenie singiel jest mniej pejoratywne aniżeli określenie stara panna lub kawaler. Nie niesie ze sobą takiego nieprzyjemnego ładunku, jak to ma miejsce w tym pierwszym określeniu, a co się z tym łączy raduje się teraz znacznie większą popularnością, tak wśród singli, jak i też pośród ludzi z ich otoczenia, które nie prowadzą takiego stylu życia. Poza tym daje tutaj znaczniejszą swobodę funkcjonowania oraz życia tak, jak pragnie konkretna jednostka, a nie jak chce ogół społeczeństwa.