Tani druk

Co ma charakterystycznego rynek zakupowy w Krakowie, wykaz największych galerii w tym mieście

Kraków będąc jednym z najludniejszych miejscowości w Polsce posiada także bardzo szeroką ofertę handlową. Do niedawna jeszcze najważniejsze miejsce zakupowe stanowił Rynek i jego okolice, to tak naprawdę w centrum były zlokalizowane najpopularniejsze sklepy większości popularnych firm. Jednak ekspansja galerii handlowych sprawiła, że handel przeniósł się właśnie do nich, a że w mieście tym jest ich całkiem sporo, to każdy z miłośników zakupów ma naprawdę duży wybór.

Kościół Mariacki w Krakowie
Stolica Małopolski to spore miasto, co sprawia,że nietrudno o udane zakupy w Krakowie, zwłaszcza, jeśli szukamy tego. Kraków jest miastem, w jakim handlowe centra zlokalizowane są i w centrum i na obrzeżach.

Kliknij tutaj – ta unikalna strona internetowa (https://www.olenkaphu.pl/kontakt/) Ci się spodoba. Zawarte tam treści dotyczą pokrewnej tematyki, co tekst, który właśnie widzisz.

Jedną z największych galerii, i także bardzo ciekawie położoną, bo w bezpośrednim sąsiedztwie kolejowego dworca, jest galeria (www.galeriaoswietlenia.pl/17_italux) Krakowska. Zajmuje ona miejsce w dziesiątce największych tego typu obiektów w naszym kraju, a w samym Krakowie pochwalić się może bardzo dużą liczbą klientów. Niewątpliwie ogromny wpływ będzie na to mieć jej położenie, bowiem leży praktycznie w centrum miasta, tuż obok dworca kolejowego i autobusowego, więc ludzie czekający dłużej na odjazd przeważnie wykorzystują ten czas właśnie na zakupach.

Także w centrum miasta, przepięknie tuż obok Wisły, leży Galeria Kazimierz. Nie ma ona tak dużej powierzchni, bo działa w niej około 160 sklepów, lecz posiada wyjątkowy klimat i całkiem dużą ilość wiernych klientów. Jak już było wspomniane, zakupy w Krakowie – ceneo lokalnie – to również peryferia miasta, a tam właśnie położone jest największe centrum handlowe w tym mieście, a trzecie co do wielkości w Polsce, to znaczy Bonarka. W Bonarce otwartych jest blisko trzysta większych i mniejszych i większych sklepów, w tym prawie wszystkie najbardziej popularne sieciowe marki.

Całość uzupełniają liczne restauracje, kawiarnie i cukiernie, a oprócz tego bardzo duży kompleks kinowy, w którym spędzić można naprawdę długie godziny. Ogromnie popularna wśród klientów, chociaż znacznie mniejsza jest Plaza, należy ona do najstarszych takich miejsc w Krakowie, a jego ogromnym plusem jest obecność dużej ilości światowych, ekskluzywnych marek. Całość zakupowego rynku Krakowa uzupełniają markowe sklepy i butiki, nadal jeszcze funkcjonują w okolicach Rynku.