Tani druk

Co odróżnia kredyt Na Start od produktów finansowych proponowanych przez inne banki?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i poszukujesz pieniędzy, aby wprowadzić w życie swe pomysły, to zapewne spotykasz się cały czas z nowymi kłopotami. Banki nie zamierzają udzielać kredytów tego typu świeżym biznesmenom jak Ty.

programy lojalnościowe bonusclub
Na szczęście funkcjonuje pewne rozwiązanie, dzięki któremu mógłbyś zacząć swoje projekty.
Jeżeli interesuje Cię tego typu kredyt Na Start Idea Bank ma dla Ciebie idealną ofertę. Ten kredyt został przygotowany dla posiadaczy firm, które nie posiadają jeszcze dużego stażu na rynku. W jej ramach można otrzymać nawet do 350 tysięcy złotych (a jest to kilkakrotnie więcej niż w innych bankach), jakie można oddać nawet w ciągu dziesięciu lat. Jednak to, co takim nowym przedsiębiorcom może spodobać się najbardziej, to wyjątkowa oferta w formie opłacania przez kredytodawcę wszystkich składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez cały rok. Dzięki temu firmy, jakie dopiero wchodzą na rynek, mogą skupić się na rozbudowywaniu swojej struktury.
To samo mogą zrobić właściciele małych firm, którzy wymagają dodatkowych środków finansowych na rozwój swojej działalności. Najbardziej istotnym warunkiem, który może decydować o pozytywnej decyzji kredytowej (ze względu na brak wymogu o posiadaniu stażu na rynku) jest skuteczny biznesplan, posiadający faktyczny projekt rozwoju spółki.

Jeśli zaabsorbował Cię prezentowany artykuł, kliknij bez wahania tutaj, ponieważ ta oferta na pewno także jest godna polecenia.

Poza tym przez wzgląd na duże ryzyko kredytowe, Idea Bank wymaga zabezpieczenia w postaci hipoteki na posiadłość. Wysokość prowizji oraz innych opłat dotyczących kredytu jest definiowana osobno z każdym interesantem.

Podstawą do określenia kluczowych parametrów kredytowych jest przede wszystkim wariant oraz wartość zabezpieczenia zobowiązania, jakość biznesplanu (w przypadku firm dopiero rozpoczynających działalność przemysłową, biznesplan odgrywa znaczną rolę).