Tani druk

Co zrobić, ażeby związek był wspaniały? Co jest najważniejsze w związku? Doradzamy w naszym artykule.

Co powinniśmy zrobić, ażeby polepszyć nasze obopólne relacje w małżeństwie, kiedy pojawi się kryzys i nie możemy się zupełnie odnaleźć we wspólnych relacjach? Co możemy uczynić, gdy odczuwamy, iż chwile, kiedy porozumiewaliśmy się z naszym partnerem już dawno przeminął i nie możemy nawet chwilki czasu spędzić razem, ponieważ zaraz zaczyna się kłótnia?

komunikacja

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
spotkanie
Odpowiedź wydaje się być łatwiejsza niż przypuszczamy, albowiem dosyć często zapominamy, iż zanikanie w naszych wzajemnych relacjach bliskości jak również wspólnych czułości, doprowadzi do zanikania uczucia w związku. A kiedy dołączymy do tego fakt, że nie mamy czasu na rozmowę lub odpowiadamy naszej najbliższej osobie, że nie chce nam się aktualnie porozmawiać, to należy uważać, gdyż przez to sami zaczynamy robić problemy w związku. Jednakże łatwo mamy możliwość sami zobaczyć, iż w naszej relacji zanika wtedy jeden, może nawet najistotniejszy czynnik , który podtrzymuje nasze relacje i , który buduje wieź – rozmowa. Odpowiednia i prawidłowa komunikacja (odnośnik do serwisu) jest odpowiedzią na ten problem. Naturalnie możemy się usprawiedliwiać, że przecież ciężko pracujemy, utrzymujemy własną rodzinę i gdy jesteśmy w domu, to chcemy się wyciszyć i odpocząć. Zapominamy przy tym, iż właśnie czas spędzony na zabawie z dzieckiem lub badania marketingowe secret client na rozmowie z mężem, gdy razem pijemy kubek kawy, okaże się tym upragnionym wytchnieniem, jakie da nam więcej niż godziny, jakie spędzimy leżąc?na leżeniu na sofie. Przecież z jakiegoś konkretnego powodu związaliśmy się z tą żoną, coś nas do niej ciągnie.
mieszkanie

Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zapominajmy, że niekiedy czuła i szczera rozmowa może przynieść więcej zalet niż największy bukiet kwiatów i wspaniałe prezenty.

Choć oczywiście nie zapominajmy, iż połączenie owych trzech elementów może dać nadspodziewane skutki. Powinniśmy zawsze mieć na uwadze to, iż to nasza ukochana osoba, z którą planujemy spędzić całe życie.