Tani druk

Coraz bardziej znaczna popularność lumpeksów. Czemu tak jest? To tylko tymczasowa moda czy już stała tendencja?

Przez określony czas sklepy z odzieżą używaną nie cieszyły się zbyt dużą popularnością. Najbardziej istotne powody takich okoliczności, to mylne przekonanie, iż odzież z tych sklepów jest niskiej jakości, iż raczej nie powinniśmy z niej korzystać, bo to jakieś niewiadomego pochodzenia ciuchy. Na szczęście w dzisiejszych czasach ta okoliczność się zmieniła, więc coraz więcej ludzi korzysta z tego typu okazji.

A jest z czego korzystać, gdyż ciuchy w takich miejscach są unikatowe, a co najważniejsze tanie. I to jest jeden z najważniejszych powodów dlaczego coraz większa ilość osób korzysta z takich zakupów. Powiększa się jednocześnie ilość tego typu sklepów, więc każda dobra hurtownia – ważny link – odzieży ma coraz większą ilość zamówień.
Jak przyznaliśmy na początku, przez parę lat odmieniło się postrzeganie takich sklepów. W przeszłości robienie zakupów tam było wstydem, obecnie ludzie z kasą poszukują tam naprawdę oryginalnej odzieży. Gdyż istotnie to w takich miejscach jesteśmy w stanie odnaleźć rzecz unikatową, najprawdziwszy oryginał, tak samo, jak na targach staroci można wyszukać najprawdziwszy skarb. Nie powinno więc dziwić, że kupowanie w lumpeksach to zwyczajna czynność, natomiast niezwykle ważnym argumentem jest też to, że jesteśmy w stanie tam kupić rzecz, jakiej nikt inny nie posiada.

Sylwestrowa kolekcja MOHITO

Autor: LPP SA
Źródło: LPP SA

Jednocześnie, chociaż ilość klientów rośnie, to oczekują oni więcej. To oznacza, iż osiągnięcie zadowolenia coraz większej grupy klientów nie jest prostym zadaniem.

Obowiązkowo zweryfikuj ofertę (https://wojtmar.com.pl/) dotyczącą zbioru pokrewnych artykułów. Są one zamieszczone na innym tego typu serwisie – zobacz je.

Musisz więc zadbać o towar, ale też o perfekcyjne warunki do robienia zakupów. Z tego względu Twój sklep powinien dorównywać lub nawet prześcigać swoim wyglądem i oryginalnością znane sklepy odzieżowe. To już nie są czasy, kiedy lumpeks mógł być zlokalizowany w sumie wszędzie, nawet w najbardziej brzydkich miejscach. Obecnie nie da się tego zrobić po macoszemu, nieodzowny jest więc branding marki, ładne wnętrze sklepu, nowoczesna witryna, oświetlenie, a co bardzo ważne najbardziej atrakcyjna ekspozycja towaru.

W taki sposób mamy więc ciekawą sytuację, czyli coraz bardziej atrakcyjne lumpeksy i coraz więcej różnorodnych klientów. Możemy powiedzieć, iż w takim sklepie spotkamy każdą grupę społeczną, od osób nie za bardzo zamożnych po prawdziwych bogaczy. Taki zamożny człowiek bowiem wie, że aby być oryginalnym trzeba trochę poprzeglądać ciuchów. Jak wiadomo, ciuchy w lumpeksachsecond handach są z całego świata, to także zwiększa zakres wyboru.