Tani druk

Double Wear – wybieramy trwały podkład do twarzy

Szukasz podkładu, jaki zagwarantuje doskonały wygląd przez cały dzień? Takiego, który zapewni świetne, naturalne krycie bez względu na wysoką temperaturę, wilgoć czy wzmożoną aktywność? Świetnym wyborem będzie podkład Estee Lauder Double Wear.

kawa

Autor: Lilian Wong
Źródło: http://www.flickr.com
Podkład Estee Lauder Double Wear jest wysokiej jakości produktem kosmetycznym. Zapewnia naturalny i świeży wygląd przez przez długi czas (utrzymuje się na twarzy do 15 godzin). Wyróżnia się naturalnym składem, dzięki czemu może być również stosowany na wrażliwa skórę.

Czy zainteresował Cię tekst? Tak? To śpieszymy z informacją, że mamy dla Ciebie darmowy wgląd (http://www.rathgeber.pl/) do nowych postów pod tym linkiem.

Z powodu półmatowego wykończenia jest także doskonały dla cer skłonnych do przetłuszczania się.

estee lauder double wear

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com
Produkt Estee Lauder Double Wear komsteyki estee lauder double wear za sprawą średniego krycia pozwoli zamaskować rozmaite niedoskonałości skóry, jednocześnie nie tworzy efektu maski – wyrównuje koloryt skóry, redukuje widoczność drobnych linii oraz zmarszczek. Ponadto sprawia, że skóra odzyskuje blask oraz jest miękka w dotykumiękka. Krycie można stopniować poprzez stosowanie kilku cienkich warstw produktu w celu uzyskania oczekiwanego rezultatu (podkład nakładany warstwowo potęguje efekt krycia). Lekka formuła oraz filtr przeciwsłoneczny SPF 10 rewelacyjnie sprawdzają się w słoneczne dni.

Dużą zaletą jest wbudowany aplikator łatwe, precyzyjne i higieniczne dozowanie podkładu. Podkład Double Wear oferowany jest w wielu odcieniach, dzięki czemu można wybrać wersję idealnie dopasowaną do naszej karnacji.