Tani druk

E-procurement jako wyjątkowo użyteczne narzędzie w kierowaniu każdą firmą.

Niejeden kto prowadzi własną firmę czy też jest osobą kierującą w jakiejś spółce, wie doskonale jak istotny jest dobry kontakt z klientem oraz ma świadomość tego, iż w sprawie kontaktów z klientem to, czy powróci on do naszej firmy z kolejnym zamówieniem, zależy wyłącznie od tego, jakim sposobem zostanie potraktowany. Ważne jest to, jak dużo czasu zajmie nam obsługa całego zamówienia.

własna firma

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Ważny jest czas, jaki upływa od momentu, kiedy nasz klient złoży zamówienie czy odpadami (polecamy zapraszamy serdecznie) zapotrzebowanie na zrobienie danej usługi, do chwili gdy będziemy mogli to zrobić. Naprawdę istotna w przypadku różnych firm jest dobra organizacja wszystkich działów oraz prędki oraz rzetelny kontakt pomiędzy konkretnymi departamentami naszej firmy. Jest to o tyle ważne, iż w świetnie prosperującej firmie nie powinno się dopuścić do tego, żeby w chwili przyjmowania zamówienia lub też wysyłania produktu miał miejsce jakiś błąd albo też niedopatrzenie. Taka niekompetencja mogłaby zostać bardzo niekorzystnie odebrana przez danego klienta, który na przykład zamiast kupionych osiemdziesięciu palet euro otrzyma osiemdziesiąt skrzyń na warzywa.

obsługa klienta

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego powodu też w wypadku jeśli prowadzimy dużą firmę, przyjmujemy sporą ilość zamówień, to miejmy również na uwadze to, aby zapewnić sobie zintegrowany system przyjmowania, realizacji oraz spedycji zamówienia. Tego typu system zarządzania, przykładowo e-procurement (produkty na logintrade.plował całościowo proces zaopatrzeniowy od chwili kiedy otrzymamy zamówienie na konkretny towar, poprzez jego skompletowanie w magazynie, aż do chwili gdy zostanie on przesłany do klienta. Dzięki zastosowaniu owego systemu pozbędziemy się dziesiątek dokumentów, które do tej pory musiały być wysyłane z każdym przesłanym lub też dostarczonym do nas towarem.

Co więcej, możemy też wszelkie formalności pomiędzy nami a klientami usprawnić poprzez to, że wszystkie papierowe dokumenty będzie można zastąpić e-fakturami, a tradycyjny podpis przestanie być potrzebny, albowiem będziemy mogli się podpisywać również za pomocą podpisu elektronicznego. Ów program działający w naszej firmie może w znaczny sposób zrewolucjonizować działalność w naszej firmie. Dzięki temu narzędziu będziemy mogli obniżyć koszty w naszej firmie, które dotychczas były związane z generowaniem jak również obiegiem oraz trzymaniem dokumentów. Ten system w kwestii zakupów pomoże firmie działać jeszcze szybciej i wydajniej.