Tani druk

Jeżeli chcesz pomnożyć zarobki firmy postaw na reklamę w autobusie

Reklama na autobusie jest niesamowicie dobrym pomysłem jeśli zamierzamy dotrzeć z propozycją do jak największej grupy ludzi. Nie można ukryć iż transportem miejskim jeździ znaczna liczba mieszkańców miast, a nawet Ci którzy tego nie robią na co dzień wyglądając choćby ze swojego mieszkania na drogę mogą zauważyć te na co dzień transportujące ludzi pojazdy.

sprawdź to

Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Dotarcie do tak ogromnej liczby docelowej jest bez wątpienia plusem tego typu promocji, a za sprawą obszernego czasu oddziaływania na odbiorców, sposobnością zapoznania się z propozycją, produktem czy marką wywołuje, że pasażer chcąc nie chcąc to wszystko utrwala w pamięci i jest duża opcja że reklama da planowany rezultat. Reklama na komunikacji miejskiej łączy się rzecz jasna z opłatą, ale bez niej nie dotrzemy do tak dużejgrupy, jednak sumując koszty jednostkowe na odbiorcę są one małe zważywszy na liczbę osób, które dzięki komunikacji miejskiej posiadają do niej dostęp. Najbardziej zauważalna jest reklama zewnętrzna czyli ułożona na powierzchni autobusu dostępnej z zewnątrz.

Zaintrygował Cię prezentowany tekst? Jeśli tak, to sprawdź poza tym szczegóły pod źródłem (http://libeli.pl/branze/branza-motoryzacyjna/). Zobaczysz wtedy jeszcze inne informacje związane z taką problematyką.

Jest to forma niczym będący w ruchu billboard, stąd jej obszar oddziaływania jest największy, bo nie zajmuje jedynie pasażerów, ale pieszych czy innych uczestników dróg. Reklama (sprawdź nas) w autobusie jest także zróżnicowana, gdyż może składać się z full-back czyli całkowity tył autobusu, jak również half-back obejmująca tylko szybę lub kapę pojazdu – kliknij tutaj. Koszty wynikające z pracy nad przygotowaniem projektu graficznego reklamy, poszczególnych gotowych składowych reklamy czy naklejania jej oraz usuwania z pojazdu przypada zamawiającemu.

link

Autor: Phillip Pessar
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście każda reklama zamieszczana na pojazdach komunikacji miejskiej musi być zaakceptowana przez referat marketingu, niezbędne jest także wykorzystanie do reklamy atestowanych materiałów. Reklama zewnętrzna może także obejmować całe boczne powierzchnie, są do wyboru także reklamy umieszczane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz a także tylko wewnątrz – doczytaj. Klient wykupujący reklamę musi się wiedzieć iż nie może ona być niestosowna i rażąca w uczucia, stąd też nie każdy produkt czy usługę można na powierzchni pojazdu przedstawić.