Tani druk

Gdzie kupić pasy transportowe?

Sezon wakacyjny już w pełni. Zima w tym roku niezmiernie dawała nam do wiwatu. Mroźne zimowe popołudnia spędzaliśmy przeglądając kolorowe broszury agencji turystycznych i wymyślając wyprawę marzeń. Jedynie myśl o zbliżającym się urlopie pozwala nam jakoś przetrwać te ciągnące się dni w pracy.

Mnóstwo osób jeździ na wczasy własnym samochodem. Jest to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. Nie musimy być uzależnieni od innych, możemy lustro (idź do serwisu) robić przystanki, wówczas gdy sami tego chcemy. Jeśli wybieramy się razem z najbliższymi na biwak możemy posiadać duży kłopot z zapakowaniem wszystkich bagaży do naszego pojazdu, zwłaszcza gdy zamierzamy zabrać ze sobą sprzęt turystyczny, taki jak na przykład rowery dla wszystkich członków rodziny. W takim przypadku możemy wykorzystać powierzchnię dachu.Jest to bardzo popularny sposób wożenia dużych bagaży.

pasy transportowe

Źródło: http://sxc.hu/

Największy sekret tkwi w odpowiednim zamocowaniu bagażu. Stąd też dobrze jest wykorzystać do tego celu odpowiednie pasy transportowe, używane w logistyce. Dzięki nim na pewno Zawieziemy nasze bagaże na miejsce. Tego typu pasy możemy zakupić w profesjonalnym punkcie, który zapewnia osprzęt do przeładunków. Znajdziemy tu lustro (zobacz i porównaj) wielki wybór innych urządzeń, takich jak przykładowo szakle, wciągniki łańcuchowe, czy zawiesia wężowe. Wszystkie tego typu sprzęty mają wielkie zastosowanie w transporcie lub branży budowlanej, jak również w dowolnej działalności, związanej z przewożeniem towaru o dużych gabarytach.

Kupując pasy transportowe, zwróćmy uwagę na ich udźwig. Musimy także sprawdzić wszelkie parametry techniczne. Warto też dowiedzieć się, czy produkt wypełnia wszystkie niezbędne przepisy. Jedynie wówczas możemy posiadać pewność, że nasz ładunek będzie dobrze zamocowany. Nowoczesne pasy wykonuje się z wytrzymałej taśmy, a sposób ich mocowania jest prosty i bezpieczny. Nie zapominajmy też o tym, aby używać pasów zgodnie z ich przeznaczeniem, dlatego przed zamocowaniem dokładnie przeczytajmy ulotkę od producenta lub skonsultujmy się ze sprzedawcą.