Tani druk

Gry na konsole – kupuj tylko oryginalne wersje

W panujących czasach gry na konsole stają się zdecydowanie bardziej zróżnicowane zarówno pod względem tematycznym, ale również pod względem technicznym i graficznym. Jest to wywołane tym, że aktualnie twórcy gier mają dużo szersze możliwości do produkowania gier na konsole, przez co pojawia się imponująco dużo gier czy to sportowych, czy też strategicznych, czy wojennych, jakich poziom jest bardzo wysoki, jednak również istnieje szansa samemu ustawić sobie poziom gry, aby w taki sposób systematycznie podnosić sobie poprzeczkę.

playstation

Źródło: http://www.morguefile.com/
Jest to na tyle komfortowe rozwiązanie, że przyciąga to graczy, którzy w taki sposób rywalizując z tzw. komputerem, a więc systemowym przeciwnikiem, mają okazję ciągle kształtować poszczególne jego elementy, żeby zdobywać znacznie lepsze sukcesy w takiej grze. Aktualnie najbardziej popularnymi grami na konsole (głównie ps3) są gry sportowe (NBA, skoki narciarskie, FIFA, NHL itp.). Takie gry playstation zezwalają na rywalizację nawet z kilkoma osobami, dlatego że posiadają one opcję stworzenia turnieju, dzięki czemu rywalizacja staje się zdecydowanie bardziej interesująca. Jednak także gry strategiczne, a więc gry wojenne, gry wymagające przygotowania planu działania, cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem (np. Call of Duty, który dostępny jest już także na konsole).

Gry na ps3 (LINK), to właśnie wyżej wspomniane oraz dużo innych gier. Jednak Xbox, również (więcej informacji) staje się coraz bardziej popularny, co powoduje, że możliwość wyboru konsoli i gier jest niesamowicie duży. To zdecydowanie przekłada się na to, że zainteresowanie taką formą rozrywki jest bardzo duże. Xbox aktualnie jest coraz bardziej powszechny poprzez nową grę, a więc Kinect, który daje możliwość każdemu w stu procentach posiadać kontrolę nad tym co odbywa się na ekranie. Jest to bowiem gra, która odzwierciedla ruchy człowieka, co wymaga od gracza, by po prostu włożył w wykonywanie różnorodnych czynności sporo energii. To wbrew pozorom nie jest aż tak bardzo męczące, a dostarcza niesamowitej rozrywki. Na pewno jest to gra, jaka umożliwia nabywać nowych zwolenników, którzy korzystają z takiego typu konsoli jak Xbox.

Gry na konsole są aktualnie sprzedawane w wersjach oryginalnych, ale również pojawiają się nielegalne wersje, które niestety często ukazują się nawet na serwisach o tematyce gier. Należy wystrzegać się tego rodzaju pirackich wersji, ponieważ zazwyczaj negatywnie takie gry oddziałują na konsole. Warto zatem nabywać przede wszystkim gry w wersjach oryginalnych.