Tani druk

Intensywny okres nauki na studiach masz już poza sobą

Choć czasami miałeś wrażenie, iż już nie starczy Ci sił, zaparłeś się i upór popłacił. Jesteś w końcu upragnionym inżynierem. Lata wyrzeczeń opłaciły się.
Myślałeś, iż to jeden z najbardziej trudnych momentów w Twoim życiu ? Mylisz się, to była bajka w porównaniu z tym, co przed Tobą teraz.

praca
Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
dokumentacja

Autor: Janpol
Źródło: Janpol

Przebić się ze swoimi umiejętnościami na rynku pracy pełnym prawdziwych profesjonalistów, ludzi doskonale wykształconych i chłonnych kariery wcale nie jest prosto. Jesteś zmuszony następny raz zebrać w sobie wszystkie siły i znaleźć pracę, która stanie się dla Ciebie satysfakcjonująca. Bardzo dobre zaplecze w postaci studiów już masz, w obecnym czasie zastanów się, co chciałbyś dalej z tym zrobić . Ukończone studia wyższe dają Ci dość duże pole do manewru. Aktualnie rynek potrzebuje na pewno takich osób jak Ty – młodych, ambitnych, bardzo dobrze wykształconych. Masz bardzo dużą szansę pracować choćby jako specjalista ds. spedycji. Do Twoich obowiązków będzie należeć przede wszystkim czuwanie nad właściwą wysyłką i odbiorem różnych przesyłek – lecz to tak w bardzo dużym skrócie. Będziesz również nadzorować załadunek i rozładunek, dostarczać informacji taryfowych, celnych. Praca jako specjalista ds. spedycji okazuje się zapewne ciekawa i różnorodna, a co najistotniejsze, naprawdę doskonale opłacana. To też jest przecież dla Ciebie istotne.

Wykorzystaj zatem jak najprędzej swój dyplom inżyniera i zacznij własną ścieżkę kariery. Jeżeli tylko odszukasz w sobie chociaż odrobinę samozaparcia, na pewno wszystko Ci się świetnie uda.