Tani druk

Jak być mistrzem ceremonii oraz twórcą najbardziej klimatycznych spotkań w historii? Idealne oświetlenie zrobi to za ciebie.

Czy kiedyś mieliście kłopoty ze stworzeniem odpowiedniego nastroju na cykliczne święto rodzinne lub wyjątkową randkę z drugą połówką? Mówi się, że są 3 główne czynniki wpływające na korzystny odbiór wydarzania. Są to: dźwięk, zapach oraz widok.

led

Autor: fleno.de
Źródło: http://www.flickr.com
Dobitnie ich istotę ujęła Regina Brett w swojej książce „Bóg nigdy nie mruga”. Jak pisała – nie odkurza już świec. Po prostu w pewnym momencie dochodzimy do sytuacji, w której użycie tego dodatku jest polecane. Podobnie z gotowaniem. Nie ma nic lepszego niż zapach przypraw rozchodzący się po całym domu. Nie ma sensu nadal tego odwlekać. Trzecim czynnikiem jest widok. To minimalnie niefortunna nomenklatura, bo bardziej chodzi tu o przeróżne doznania łączone ze zmysłem wzroku. I jeśli tu podobnie możemy powołać się na Matkę Naturę poprzez piękne krajobrazy, jeziora, to jednak znaczenie więcej możemy zdziałać używając sztucznego oświetlenia. Towarzyszy nam ono od wieków. Początkowo świece, potem lampy naftowe, a obecnie cała gama oświetlenia pracującego na zasadzie urządzeń elektrycznych. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest taśma led z zasilaczem. Dzięki odpowiedniemu doborowi kolorów pozwala ona nadać wydarzeniu odpowiedni charakter poprzez inteligentną grę świateł. Zazwyczaj kilkumetrowa taśma led z zasilaczem daje możliwość częściowego lub całościowego rozmieszczenia oświetlenia w pomieszczeniu. Jest również dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie ich na zewnątrz. Ogródek weselny z oświetlony wyłącznie świecami jest niepewną ewentualnością, a wyłącznie lampami zbyt normalny. Odseparowanie miejsca do tańca czerwonymi ledowymi światłami pozwala wprowadzić romantyczny nastrój oraz ułatwia zabawę gościom weselnym. Taśma led z zasilaczem na wszelakie zastosowania.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, poznaj inne wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam pługi śnieżne, znajdziesz tutaj podobne informacje.

Od normalnego upiększania pomieszczenia, aż po uświetnianie cudownych, życiowych wydarzeń. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia (no i długość taśmy).
Wymienione powyżej czynniki w znacznym stopniu wpływają na jakość tworzonego przez nas wydarzenia (url). Jeśli tylko przygotujemy przemyślane zaplecze, impreza bez problemu powinna zapisać się w wyobraźni uczestników jako jedna z najlepiej zorganizowanych.