Tani druk

Jak odpowiednio wziąć pożyczkę poza bankiem?

W jaki sposób właściwie wziąć pożyczkę poza bankiem?
Rynek kredytów konsumpcyjnych w Polsce ma się wyjątkowo dobrze. Nasi rodacy pożyczają z chęcią pieniądze w celu wyremontowania mieszkania albo też zrealizowanie mniejszych i większych marzeń. Jednym z powodów takiej sytuacji jest przede wszystkim całkiem łatwa dostępność ofert finansowych jakimi są pożyczki i kredyty.

Co ciekawe, coraz większą popularnością cieszą się kredyty i pożyczki, jakie klienci zaciągają poza instytucjami finansowymi jakimi są banki.

Myślisz, że ten materiał jest godny zainteresowania? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cię też ta rekomendowana oferta (http://lubin-adwokat.pl/odszkodowania), ponieważ odnosi się do pokrewnej problematyki.

W tej chwili na rynku jest sporo firm, jakie udzielają pożyczek bez zbędnych formalności. Tego typu oferty trafiają w potrzeby klientów, którzy cenią sobie małą ilość formalności jak i okres wyczekiwania na pieniądze. Typowym produktem dostępnym na rynku jest pożyczka bankowa Filarum. Instytucja ta jest na rynku jedną z najbardziej rozpoznawalnych spośród wszystkich firm pozabankowych. Interesującą ofertą jest pożyczka do kwoty tysiąca złotych, jaka jest totalnie bez kosztów, jeśli spłacimy zobowiązanie do 30 dni. Każda kolejna pożyczka jest już oprocentowana a koszt pożyczki różni się w zależności od liczby dni, które miną do spłaty całkowitej kredytu. Jeśli mamy zamiar wziąć tylko jednej kredyt w perspektywie dłuższego czasu i spłacimy ją w trzydzieści dni, to darmowa oferta Filarum jest z całą pewnością ciekawa – . Pamiętajmy jednak, iż brak spłaty w okresie trzydziestu dni spowoduje, że zostaniemy obarczeni kosztami oprocentowania.

prawo

Autor: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com
W taki sam sposób przygotowana jest pożyczka bankowa Soho Credit, która również ma do zaoferowania pierwszą pożyczkę na 30 dni za darmo. Jeżeli chodzi o następne kredyty to są one nieco tańsze niż w opisywanym wcześniej Filarum. Soho Credit nie może pochwalić się aż tak dużą rozpoznawalnością w porównaniu do Filarum – zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić, jednakże obie propozycje są mocno konkurencyjne. Co ciekawe, w wielu firmach które oferują szybkie kredyty pozabankowe mamy możliwość złożenia wniosku za pośrednictwem strony internetowej danej firmy, natomiast decyzja jest podejmowana w krótkim czasie. Wygoda jest na pewno jednym z wielu argumentów, które sprawiają, iż takie oferty cieszą się zainteresowaniem. Popularność produktów pozabankowym rośnie każdego roku, co spędza sen z powiek właścicielom banków z całą pewnością wprowadza w zły humor wszystkich bankowców. Pożyczki pozabankowe mają już coraz większy udział w całości wszystkich kredytów w Polsce. Mimo to, dobrze jest czytać regulaminy i kosztorysy żeby zdawać sobie sprawę ze wszystkich kosztów a także uregulowań. Dzięki temu unikniemy niechcianego stresu oraz problemów.

Jeśli mamy w planach wziąć pożyczkę pozabankową, wypada sprawdzić wiele ofert aby mieć pewność, iż w ostateczności wybierzemy ofertę najtańszą jak i odpowiadająca naszym możliwościom. W Internecie możemy znaleźć porównywarki pożyczek konsumenckich, jakie przybliżą nam zależności oraz niuanse tych propozycji finansowych.