Tani druk

Jak wybrać dobrą drukarnię we Wrocławiu

Podejmując decyzję o stworzeniu drukowanych materiałów promocyjnych należy wykonać kilka zadań. Całość zaczyna się od rozplanowania opisanych artykułów. Musimy zastanowić się nad tym co chcemy wydrukować i w jakich ilościach. Czy powinny to być ulotki, teczki reklamowe, ofertowe, notesy, kalendarze czy może innego typu artykuły.

Miasto Wrocław

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy już podejmiemy decyzję w tej sprawie musimy przejść do zaprojektowania grafiki. Zastanówmy się co mają komunikować zaplanowane przez nas materiały. Przygotujmy odpowiednie teksty do zamieszczenia na ulotkach czy w teczkach i zwróćmy szczególną uwagę na pracę projektanta. Nie warto wydawać pieniędzy na kiepski projekt. Dobry grafik zapyta nas o mnóstwo szczegółów związanych z wykorzystaniem artykułów promocyjnych, dopyta o grupę dla której są przeznaczone itp.

Gdy dostaniemy zadowalający nas projekt powinniśmy oczywiście wydrukować materiały. Znajdźmy najlepszą drukarnię. Nawet najlepiej zrobiona ulotka straci sporo, jeżeli zostanie wydrukowana nieprofesjonalnie. W dużych miastach znajdziemy bez kłopotu wiele firm świadczących usługi drukowania.

Panorama Wrocławia

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Choćby jeżeli idzie o ulotki Wrocław jest miastem, w którym każdą ich ilość wydrukujemy właściwie od ręki, gdyż drukarni jest wiele i w większości świadczą usługi na wysokim poziomie. Aby znaleźć drukarnię można posłużyć się Internetem. Wpisując hasło „drukarnia we Wrocławiu” dostaniemy w rezultacie mnóstwo różnego rodzaju propozycji (Wybierz usługi: ). Wybierzmy najlepszą. Zwróćmy jednak uwagę na to, czy firma, której strona nas zainteresowała drukuje takie artykuły jak potrzebujemy. Nie każda firma będzie miała możliwość wydrukowania takich rzeczy jak kalendarze trójdzielne.

Nawiasem mówiąc, kalendarze to doskonałe nośniki reklamy. Bardzo wielu ludzi posługuje się w życiu codziennym wszelkiego rodzaju organizerami, kalendarzami książkowymi albo notesami. Już dziś warto pomyśleć jak powinny wyglądać nasze firmowe kalendarze. W księgarniach kalendarze na kolejny rok pokazują się już na jesieni, zatem należy być przygotowanym i naszym kontrahentom czy partnerom w interesach sprezentować estetyczny organizer z naszym logo i dodatkowymi informacjami.