Tani druk

Jak wyprawić udaną imprezę integracyjną

Jedną z istotniejszych oraz najbardziej skutecznych metod integracji pracowników a także nabywców może być organizacja eventów. W Polsce największą wziętością cieszą się świąteczne imprezy biznesowe, kolejną okazją do nieformalnego spotkania pracobiorców jest karnawał albo konferencja, jakiej towarzyszy posiłek wieczorny powiązany z „after party”.

impreza firmowa

Autor: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, coraz częściej spotykamy się z głosem, iż imprezy służbowe to wątpliwej przyjemności zdarzenie wpisane w scenariusz naszych obowiązków pracy a także zobowiązań względem firmy. W związku z tym od dłuższego okresu popularnością cieszą się tzw. tematyczne imprezy służbowe, które wnoszą więcej atrakcji dla jej gości. (Zobacz firmę Ekotour) Firmy eventowe prześcigają się w coraz bardziej nowych projektach, by zabawić a także pozytywnie zaskoczyć swego klienta. Atrakcje na imprezy firmowe są dziś bardzo wyszukane (dla przykładu najęcie znanego zespołu rockowego).

Aby balanga przebiegła bez zastrzeżeń, firmy eventowe współpracują ze sprawdzonymi podwykonawcami na polu muzycznym, cateringowym, obsługi technicznej itp. Gwarantuje to wysoki poziom realizacji eventu, wszelkich jego atrakcji, a również zadowolenie samych gości. Organizacja imprezy służbowej nawet niewielkiej skali, niesie za sobą sporą dawkę napięcia. (Wrocław zwiedzanie) Nic zatem dziwnego, że oddanie pełnej artystycznej otoczki wydarzenia zaufanemu pomysłodawcy jak też wykonawcy zapewnia obydwu stronom wieloletnią kooperację przy obustronnym zadowoleniu.

Ażeby ograniczyć koszty związane ze zorganizowaniem korporacyjnej imprezy, dość powszechna jest realizacja imprezy firmowej przez dział reklamy przedsiębiorstwa, pomijając

impreza firmowa

Autor: FotoPlus Collective
Źródło: http://www.flickr.com

przedsiębiorstwa eventowe. Niestety, skutek takiej oszczędności bywa rozmaity i częstokroć owocuje globalnym rozczarowaniem.

Co robić, żeby mieć pewność, że wyselekcjonowani przez nas realizatorzy nie zagwarantują nam wcześniejszego końca wydarzenia, za co na pewno dział marketingu zostanie solidnie „nagrodzony”? Wyjścia są dwa. Po pierwsze – należy korzystać z propozycji firm eventowych, jakie na stałe współpracują z fachowcami. Muszą one dbać o jakość usług, ponieważ i w tej dziedzinie rynku działa stary, doskonale znany mechanizm, iż „dobrą reputację zdobywa się trudno, a traci nadzwyczaj łatwo”.