Tani druk

Jaki jest cel programu lojalnościowego?

Od 1998 roku wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i marketingu relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od projektu, strategii, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Programy Partnerskie to programy lojalnościowe realizowane w segmencie B2B, ukierunkowane na partnerów, handlowców, dystrybutorów, sprzedawców. Chęć do działania wynika nie tylko z nagród i dodatków, ale głównie z przynależności do elitarnej grupy, z wartości dodanych, relacji i kontaktu z firmą, bazy wiedzy i udziału w szkoleniach.

Tego typu działania ograniczają rolę ceny, umożliwiają zredukowanie przyznawanych rabatów i kreują barierę dla konkurencji.

Programy lojalnościowe dla każdego

Wdrożyliśmy setki programów lojalnościowych i partnerskich B2B i B2C. Wdrożyliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe sklepów, hurtowni, banki, aptek, branży spożywczej, FMCG, finansowej, chemicznej, lekarskiej, budowlanej, sanitarnej, paliwowej, nowych technologii, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej i wielu innych. Prowadzimy również wewnątrz firmowe programy motywacyjne dla zatrudnionych w przedsiębiorstwie, handlowców, sprzedawców i kanałów dystrybucji.

Naszymi atutami są: korzyści skali i optymalizacja wydatków, wyjątkowe na polskim rynku know-how, oprogramowanie do kierowania programem lojalnościowym, odrębne centrum logistyki produktów premiowych, pomoc kancelaryjna i podatkowa. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort współpracy z fachowcami oraz całościową obsługę prawa i kontaktów z urzędem skarbowym, obejmującą m.in. fachowe wsparcie prawne i podatkowe, tworzenie regulaminów i formularzy, wsparcie z zakresie obsługi podatków od premii.

Logistyka nagród jest jednym z najważniejszych, a przy tym najcięższych etapów wdrożenia działania. W istotnej części przesądza o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, promocja czy konkurs przynoszą zakładany, długoterminowy efekt i pieczętuje więzi z jego podmiotami. Oto powód, dla którego zbudowaliśmy własne Centrum Logistyki Nagród i zapewniamy obsługę poszczególnych faz logistyki: wybór nagród, nabycie, przechowywanie, pakowanie, wysyłkę, raportowanie. Stała, nieprzerwana od lat kooperacja z najlepszymi wytwórcami i dostarczycielami umożliwia zapewnić dostępność wielu precyzyjnie wybranych modeli nagród i obniżyć ceny ich zakupu i dostarczenia.

Stoimy na stanowisku, że istotą programu lojalnościowego nie ma być wyłącznie bieg po trofea. Oprócz aktywizacji sprzedaży istotną rolę ma w tym miejscu tworzenie relacji marketingowych. Taka działalność staje się platformą komunikacji, a segmentacja bazująca na podziale na kryteria sprzedażowe, styl życia, preferencje, historię relacji, pozwala na optymalny dobór środków motywacji. Na bazie naszych badań satysfakcji i oczekiwań uczestników wdrażamy programy, w których premię stanowią nie jedynie nagrody rzeczowe, lecz także wartości niematerialne, kursy i szkolenia oraz porady ekspertów.

Czy chcesz zgłębić opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to sprawdź rekomendowany link (https://www.pademeble.pl/43-regaly), a zapewne znajdziesz takie dane, które okażą się niezwykle przydatne.

Związki wsparte na takich fundamentach owocują niezwykle silną lojalnością.

Oferujemy zaawansowany technologicznie i przyjazny w użyciu, gotowy system do zarządzania programami motywacyjnymi. Brak konieczności budowania systemu od zera umożliwia szybkie uruchomienie działań oraz redukcję kosztów. Do dyspozycji mamy fachowe wsparcie IT i doradztwo pozwalające na sprawną integrację z wewnętrznymi systemami firmy, dostawców i kontrahentów, banków, itp.

Czy zaintrygował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to idź dalej ogrodzenia panelowe 3d i przejrzyj tam nowe frapujące posty. Nie ociągaj się!

Pomagamy skonfigurować bazy danych, stworzyć indywidualne konta biorących udział, strony internetowe, katalogi nagród, podliczanie klasyfikacji i promocji, analizy, narzędzia komunikacji : SMS, MMS, mailingi, e-mailingi, newslettery, e-learning i testy kompetencji.

Dalsza część