Tani druk

Jak wybrać auto na ślub?

Ślub to jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu. Na tą okazję wszystko powinno być cudowne. Ponadto o wielu rzeczach powinno się pomyśleć dużo wcześniej. Na przykład wymarzoną salę na wesele w chętnie wynajmowanym miejscu, jak również termin w którym ksiądz będzie mógł udzielić sakramentu małżeństwa należy rezerwować minimum rok wcześniej.

Limuzyna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po romantycznych zaręczynach i obwieszczeniu owej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed parą narzeczonych piętrzy się olbrzymie zadanie do wykonania. Na wstępie trzeba zgrać wolne terminy, którymi dysponuje parafia, w której ma odbyć się ślub, oraz czy data ta znajdzie pokrycie z wolnym terminem sali na wesele oraz zespołu muzycznego. Kiedy takowe terminy się zbiegną wtedy można wyznaczyć dzień, w którym odbędzie się uroczystość. A to dopiero początek – pozostało jeszcze multum rzeczy do zarezerwowania.

Wszystkie rzeczy i przedmioty związane ze ślubem powinno być cudowne i wzniosłe: sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, ozdoby kościoła i sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne, które powinny odznaczać się indywidualnościąJest jednak jedna rzecz, którą to właśnie on przygotuje perfekcyjnie – wynajęcie samochodu, który uprzyjemni drogę do kościoła, a po ceremonii do domu weselnego.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany wątek, to obejrzyj także inne równie ciekawe witryny, które zawierają nie mniej istotne dane.

prorent

Jakiej marki auto wypożyczyć na ślub?O tym jakie auta można wypożyczyć na tą wyjątkową okoliczność można poczytać w sieci. Pary Młode chętnie chwalą się upodobaniami i wyborami których dokonali na swój ślub. Zależy on przede wszystkim od gustu. Są osoby, które kochają stare samochody, inni zaś stawiają na elegancką limuzynę bądź całkowicie nowy, prestiżowy model samochodu znanej marki. Bardzo dużo zależy od stylizacji oprawy ślubnej , którą wybrała Młoda Para. Do stylu retro doskonale będzie pasować auto reprezentujące minioną epokę, z kolei do nowoczesnego stylu lepiej dopasuje się innowacyjna linia auta.

Ultranowoczesną linią i elegancją z pewnością może się poszczycić Chrysler 300c. Ten model samochodu, w kolorze białym, ozdobiony gustownymi dekoracjami wprawi w podziw zaproszonych gości.

Natomiast w klimat retro idealnie wpisze się Chrysler PT Cruiser lub klasyk – Citroen DS. Jest to jeden z najpiękniejszych klasyków motoryzacyjnych, które powstały w Europie. Koszt wynajęcia wyjątkowego auta na ślub to ok 100 zł/h. Wszystko jednak zależy od wyboru modelu i marki samochodu.