Tani druk

Jakie stylizacje są w dzisiejszych czasach na topie? Jakie elementy garderoby możemy ze sobą zestawiać?

Spoglądając na ludzi, którzy spacerują po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można uznać, że zdecydowanie jeansy to komponent garderoby, w który wyposażony jest właściwie każdy z nas, zarówno panowie, jak i kobiety. Co ciekawe, dostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami rewelacyjnie komponują się męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (www) to one także często pojawiają się w licznych stylizacjach. Zauważyć można klasyczne czarno-białe buty, a także obuwie w jaskrawych barwach, na przykład różowe, żółte czy miętowe trampki (strona Warto podkreślić, że dzisiaj na potęgę wykorzystuje się odważne połączenia.

Jeśli opisywany wątek jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju zagadnienia posiada porządna witryna (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/) – niewątpliwie dane tam zamieszczone są podobnie zajmujące.

Miętowe trampki wcale nie muszą być wkładane wyłącznie w zestawieniu z dresami czy sportowymi spódniczkami. Będą one także fantastycznie współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to kolejny element garderoby, który jest z chęcią przez Polaków zakładany. Zainteresowaniem cechują się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach sklepowych zobaczyć można przeróżne egzemplarze, zarówno jeżeli chodzi o stylistykę, jak i kolor. Okazuje się, że marynarka także może być wykorzystywana w licznych zestawieniach. Co oczywiste, będzie ona doskonale łączyć się ze szpilkami. Aczkolwiek trampki także można z nią łączyć, tak samo jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Wypada dodać, że jeśli mowa o obuwiu, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że są dopasowane one, co oczywiste, do dresów, strojów sportowych, rewelacyjnie współgrają z bardziej formalnymi komponentami garderoby, przykładowo sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród interesujących stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.