Tani druk

Jakiego etui na smartfon potrzebujesz? – sprawdź w sklepie z dodatkami.

W dzisiejszych czasach każdy posiadacz nie rozstaje się ze swoim smartfonem Ciągły rozwój technologi sprawia, że smartfony posiadają coraz więcej przydatnych na co dzień funkcji. Nasza komórka nie jest już tylko zwykłym telefonem, ale staje się powoli poręcznym małym komputerem. Zastanówmy się, czy warto nabyć etui, który chroni urządzenie przed zarysowaniami.


Zagrożone smartfony

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Panuje powszechna opinia, że nowoczesne smartfony są szczególnie narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, ponieważ posiadają duże ekrany. Faktycznie jednak większość modeli posiada ekran wykonany z tzw. gorilla glass. Jest to opatentowany rodzaj szkła, używany praktycznie przez większość producentów telefonów a także tabletów, laptopów, a nawet telewizorów. Dzięki temu ekrany naszych smartfonów bardzo trudno zniszczyć czy porysować.

O ile jednak możemy być w miarę spokojni o ekran telefonu, znacznie gorzej jest z obudową.

Jest to część, na którym producenci najwięcej oszczędzają. Im tańszy model smartfona, tym gorsza i słabsza obudowa. Najgorzej wypadają oczywiście te wykonane z plastiku, jednak również te aluminiowe są dosyć podatne na uszkodzenia.


Dobierz odpowiednie etui

artystyczne etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli więc chcemy jak najdłużej zachować ładny wygląd naszego smartfona, powinno się kupić tutaj odpowiedni pokrowiec. W sklepach z akcesoriami jest bogaty wybór tego typu produktów, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Pamiętajmy jednak, że każdy rozmiar etui jest inny, ponieważ smartfony mają różne wielkości ekranów. Stąd też przed zakupem zapamiętać parametry naszego smartfona lub po prostu zabrać go ze sobą do sklepu i sprawdzić pokrowiec na miejscu.

Inny typ obudowy

Ostatnio szczególnie popularne są same obudowy na telefon, które chronią wyłącznie tylną cześć urządzenia. Większość z nas chce mieć stały dostęp do ekranu dotykowego, bez konieczności otwierania i zamykania pokrowca. W obudowach tego rodzaju ekran jest zawsze na wierzchu, gotowy do użycia.

Czy ten wpis pochłonął Cię zupełnie? Jeśli tak, to sprawdź również odmienny pomocny artykuł (https://www.all-secure.pl/monitoring-gdynia.html), który posiada podobne intrygujące wiadomości.

Modne obudowy dostępne w sklepie to również ciekawy sposób na spersonalizowanie swojego telefonu.Producenci oferują wiele modnych modeli z ciekawymi wzorami i nadrukami.