Tani druk

Jasne szpilki, a może szpilki w kolorze bordo

Być kobietą to nosić odpowiednie buty. Chociaż oczywiście to, że wybierasz trampki nie oznacza, że nie jesteś kobietą. Ale, jeśli chcielibyśmy poczuć się kobieco i zwracać na siebie uwagę to na bank warto postawić na szpilki. A tych jest całe mnóstwo. Zależnie od tego, co mamy na sobie powinniśmy dobrać odpowiednie szpilki. Świetną opcją okazują się cieliste szpilki, bo pasują do niemalże wszystkich stylizacji. Co ważne szpilki te mogą mieć kilka lub kilkanaście centymetrów. Tak, więc jeżeli szukamy obuwia, na co dzień to można wybrać cieliste szpilki do dziesięciu centymetrów, a jeśli idziemy na imprezę, to szpilki mogą mieć więcej niż dziesięć centymetrów.

buty damskie

Źródło: pixabay.com

Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że będą pasować do wszystkiego, to jeszcze wydłużają optycznie nasze nogi. Jeśli więc nie masz jeszcze w swojej szafie jasnych szpilek to trzeba to, czym prędzej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej koniecznie zobacz tę ofertę. Bo dobrze jest mieć w szafie szpilki, które rzeczywiście da się ubrać do wszystkiego. Poza cielistymi szpilkami warto znaleźć sobie jeszcze szpilki w jakimś szalonym kolorze i czarne klasyczne szpilki. Dzięki takim trzem parom szpilek zawsze będziemy miały, co włożyć na nogę.

Z pełną odpowiedzialnością zalecam to źródło (https://13tattoo.pl/) każdemu zwolennikowi takiego zagadnienia. One na pewno też są warte przeczytania.

Jeżeli do tego kobieta będzie posiadała jeszcze jakieś sportowe obuwie, to na bank nie będzie problemu z wyborem butów do konkretnej stylizacji. Szpilki w interesujących kolorach Jeżeli chcemy naprawdę bardzo dobrze wyglądać musimy zwracać uwagę na to, jakie obuwie wybieramy.

buty na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com

Dla niektórych buty są ostatnim elementem, który jest wybierany i często wielu ludzi nie przykłada do wyboru obuwia wystarczającej wagi. Często zdarza się również tak, że boimy się mocnego koloru na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą stać się idealnym uzupełnieniem całego outfitu. Warto, więc pomyśleć o tym, czy najbardziej rzucającym się w oczy akcentem w całej stylizacji nie powinny być barwne szpilki. Bordowe szpilki będą pasować do wielu kolorów i tak jak mogą zostać jedynym mocniejszym akcentem do małej czarnej, tak też mogą być perfekcyjnym dopełnieniem bardziej luźnej stylizacji przykładowo można je włożyć do jeansów i zwykłej bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz jak wyglądają szpilki w odcieniach bordo. Wszystko jest zależne od naszego ogólnego sposobu ubierania się i tego, jak będzie wyglądał nasz dzień. Istotne jest, by wszystkie elementy ubrania były sensownie dobrane, ale również powinniśmy nie zapominać, by nie mieć obaw przed zabawą modą.