Tani druk

Jest parę rzeczy, jakie pomogą podołać z jakiejkolwiek modowej opresji, powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny

[TAG=elegancja] bywa tematem pieniędzy, jednak portfel nie jest tu najważniejszym probierzem. Przede wszystkim liczy się klasa i właściwe dostosowanie garderoby do sytuacji.

Kołnierzyk koszuli

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kilka rzeczy, które pomogą podołać z każdej modowej opresji, winny znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny. Bez koszuli po prostu nie da się współcześnie funkcjonować. Jest zarówno elegancka jak i twarzowa. Istotne, by uszyta była z solidnej tkaniny, nieprzezroczystej i najlepiej ze stuprocentowej bawełny. Jeśli mamy zaledwie jedną elegancką koszulę, wygodniej, by posiadała rękawy zapinane na guziki. Wskazane jest jednak posiadać w szafie jedną koszulę na spinki. Te w życiu nie wychodzą z mody, nadają całości szyku i podkreślają osobowość. Mankiety i eleganckie koszule męskie nie powinny wystawać na bardziej aniżeli centymetr poza rękaw marynarki. Przy mankietach na spinki trzeba mieć na uwadze, by nie zatrzymywały rękawów marynarki, co może się wydarzyć, jeśli wybierzemy zbyt duże mankiety lub spinki. Wielkość kołnierzyka, szerokość i forma – zestawia się do zarysu głowy i szyi.Nie ulega kwestii, że osoby krągłe i tęższe mogą wizualnie wysmuklić zarys twarzy, łącząc kołnierzyk kanciasty w stylu brytyjskim, inaczej wydłużony do przodu. Figurę zawsze łatwiej wyprofilować szyjąc elegancką koszulę na miarę. Pasek skórzany nie pełni zadań trzymacza. Bywa zaledwie zdobieniem. Nie może odstawać stylistycznie, kolorystycznie i materiałowo od obuwia, lecz też nie powinien być z bliźniaczej skóry (norma kompletów w męskiej wytworności nie funkcjonuje). Nie wykorzystujemy paska skórzanego z całkowitą sprzączką a szczególnie z nadrukami czy też logo firmy.

Ten wątek Cię zainteresował? Więc odsyłam tu (https://tmbpolska.pl/prasy-slimakowe/), ponieważ znajdziesz tu interesujące dane na opisywane zagadnienie, które warte są uwagi.

Coś takiego uważa się w gustownym świecie za porażkę. Wszelkie wyliczone powyżej paski skórzane, mi podobają się te: znamionuje przede wszystkim ponadczasowość, zatem należałoby potraktować je jak lokatę, która służyć będzie nam wiele lat, bez względu na zmieniające się mody. Lepiej mieć jedne odpowiednie dżinsy, które będziemy nosić 3-4 lata, niż 3 pary tańszych, które po kilku użyciach nie będą się nadawać do noszenia. Warto szukać ubrań i akcesoriów właściwej renomy i zawsze wyglądać elegancko.