Tani druk

Karnawałowa noc z wdziękiem i błyskiem. W co się przyodziać na bal?

Tradycyjny karnawałowy bal jest to okazja do spełnienia naszych dziecinnych fantazji o pięknej, baśniowej sukni i wytwornej biżuterii. Jeśli jednak nie chcesz stać się jedną z wielu królewien na sali warto spożytkować naszą pomysłowość i kreacji poszukać dla przykładu w marketach z odzieżą vintage.

Plaża w Rewalu

Autor: YEAH!!! design
Źródło: http://www.flickr.com
kostium pielęgniarki

Autor: Studia AGART
Karnawał cały czas trwa. W czym najlepiej pojawić się na balu? Projektanci podpowiadają, aby wykorzystując teraźniejszą modę na błyszczące ubrania postawić na podwalinę w postaci cekinowej sukienki bądź błyszczącej marynarki.

Spójrz na ten intrygujący tekst i odkryj więcej tu (https://www.palacjugowice.com/konferencje). Z pewnością nie będziesz żałować. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to teraz!

Do tego obligatoryjnie wysokie szpile oraz mała, błyszcząca kopertówka. Do wykończenia ubioru możemy dodać masywny naszyjnik jak też zegarek w podobnej tonacji kolorystycznej co reszta sylwestrowego zestawu. Osobom, jakie nie mają potrzeby kierowania na siebie uwagi, proponuję postawić na błyszczące akcenty. Mogą to być wysokie szpile obsypane brokatem, wieczorowa połyskująca torebka lub masywny naszyjnik wysadzony wielkimi kamieniami. Takowe dodatki będą się prezentowały nadzwyczaj interesująco a także intrygująco w połączeniu nie tylko z „małą czarną”. Niekiedy obowiązują specjalne przebrania na karnawał. Na bal karnawałowy można iść w mniej bądź bardziej oryginalnym przebraniu. Może maseczka, czy też coś więcej…?

przebrania na karnawał
Fantazji nie brakuje zarówno najstarszym, jak i najmłodszym uczestnikom balów. Być może kostium pielęgniarki, albo strój policjanta? Jeśli w tym roku zadecydowałaś urządzić karnawałowe party dla przyjaciół w domu, można dla urozmaicenia przywołać gości o przygotowanie stylizacji z wskazanej epoki.

Komplet w stylu retro najłatwiej otrzymamy dobierając należyte dodatki. Sznurek sztucznych perełek, zabawny kapelusik, długie rękawiczki – całość nada naszej stylizacji nonszalancji a także pozwoli nam lepiej poczuć sylwestrowy nastrój początków przeszłego wieku.