Tani druk

Każde pokolenie posiada swoją metodę komunikacji. To jak ulega zmianie mówi dużo o nas samych. A Ty jak się komunikujesz z innymi?

Każda grupa wiekowa ma własny sposób komunikacji. To stwierdzenie nie powinno dziwić, pokazuje jednak ono starą prawdę, że nie można wejść w skórę sześćdziesięciolatka, gdy ma się lat dziesięć. Co prawda, jak mamy pięćdziesiątkę, to możemy przywołać wspomnienia, jak to było mieć lat naście, ale będzie to się odnosiło jednak do naszych wspomnień. Nie będzie w tym temacie prawidłowych przekonań do obecnych młodych ludzi, gdyż poruszają się już oni w innej epoce.

blachy

Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński

hardox i blachy hardox- , czyli coś z branży, która nie jest szczególnie wszystkim znana. Najstarsze osoby zdecydowanie poradziliby się swoich znajomych, których spotykają na przykład na spacerze. Pomocny okazałby się też telefon. Ewentualnie mogliby zapytać syna czy innego młodszego krewnego.

Najmłodsi wiekiem z pewnością zrobiliby adekwatnie, ale na pewno też zasięgnęliby opinii kogoś w miejscu zatrudnienia. Tam w końcu spotkać można ludzi, którzy się interesują rozmaitymi zagadnieniami i którzy maja bardzo rozległą wiedzę. Najmłodsi z kolei na początku, przeszukaliby sieć, a jeśli by to nie dało rezultatów zagadali by do bliższych i dalszych przyjaciół na portalach społecznościowych. To się nazywa niezależne podejście do komunikacji, ale to tylko świadczy o tym, iż korzystamy z tych możliwości, jakie w danej chwili są dla nas najlepsze i które wielokrotnie były dla nas pomocne. Dobre doświadczenia napędzają nas do powtórnego wykorzystania stosowanej metody. Trzeba przyznać, ze najłatwiej mają najmłodsi, dla nich używanie informacji online i innych nowoczesnych narzędzi jest czysto intuicyjne.

[

stal

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie nie zastanawiają się nad tym, tylko stosują to do odmiennych potrzeb. Zdarza się, że nie ma się z czego cieszyć, bo sieć to wysypisko różnorodnej informacji, lecz częściej to medium ukazuje się nam jako coś bez wątpienia pomocnego, co przysparza nam pojęcia o rzeczywistości, pozwala dowiedzieć się bardzo szybko o czymś, co w dawnych czasach stawiłoby tajemnicę.