Tani druk

Kolorowy zawrót głowy, czyli kilka uwag o popularnych zestawieniach kolorystycznych

Połączenie głębokiej czerwieni z tak samo intensywną zielenią było w średniowieczu niezwykle popularne, o czym przecież możemy się z łatwością przekonać patrząc na obrazy malarzy z minionej epoki. Natomiast teraz kolorystyczny miszmasz jest w stanie przyprawić o zawrót głowy. Zdawać by się mogło, że praktycznie każde zestawienie kolorów będzie modne bądź przynajmniej do zaakceptowania, lecz damy i jednocześnie elegantki bardzo dobrze wiedzą, że wyżej przedstawione stwierdzenie jest mitem. I podobno ponoć ładnemu we wszystkim ładnie, to jednak w czasie zakupów należy pamiętać o tym, aby ze starannością i bez niepotrzebnego pośpiechu dobierać poszczególne części garderoby.

buty górskie

Źródło: pixabay.com

Najbardziej popularnym i zawsze modnym na pewno jest połączenie bieli z czernią. To bodajże najbardziej wytworne połączenie i w ten sposób ubieramy się szczególnie wtedy, kiedy okazja jest bardzo wyjątkowa. Z kolei ubrania tylko w białym odcieniu albo czarnym kupujemy o dużo częściej, a później nosimy na co dzień. Na przykład, białe bluzeczki idealnie sprawdzają się w czasie letnich upałów. Do nich obowiązkowo należy dopasować dobre gatunkowo staniki. Biustonosze vena z pewnością spodobają się każdej gustownie ubranej czterdziestolatce czy pięćdziesięciolatce. Warto tylko odpowiednio dobrać kolor: kobieta biznesu musi mieć biustonosz, który nie będzie prześwitywał, inne panie mogą kupić praktycznie wszystkie modele. Głęboka czerń i zawsze piękna biel to połączenie, które dotyczyć będzie także i obuwia, nawet zwykłych tenisówek. Przykładowe można znaleźć tutaj: .

trampki

Źródło: pixabay.com

Wystarczy wpisać w internet frazę trampki łódź lub Kraków, żeby zobaczyć, w których centrach handlowych można dostać tego rodzaju obuwie. Warto szukać przed zakupem, i porównywać różne promocje w miejscach takich jak na przykład: . Inne połączenia odcieni można byłoby wymieniać naprawdę długo, bo teraz moda jest w miarę tolerancyjną. Należy jednakże pamiętać o tym, żeby nie przesadzać z liczbą kolorów, jak również ich intensywnością. Mocne barwy są właściwie zarezerwowane jedynie dla osób młodych, chociaż buty górskie damskie albo męskie można bez obaw kupić nawet w kolorze czerwieni. Powinno się też zainwestować w elementy garderoby oraz buty, które będą uniwersalne. Dla przykładu, japonki męskie adidas lub japonki dla kobiet będą pasować właściwie do każdej letniej stylizacji.