Tani druk

Kolorowy zawrót głowy, czyli kilka uwag o popularnych zestawieniach kolorystycznych

Połączenie głębokiej czerwieni z tak samo intensywną zielenią było w średniowieczu niezwykle popularne, o czym przecież możemy się z łatwością przekonać patrząc na obrazy malarzy z minionej epoki. Natomiast teraz kolorystyczny miszmasz jest w stanie przyprawić o zawrót głowy. Zdawać by się mogło, że praktycznie każde zestawienie kolorów będzie modne bądź przynajmniej do zaakceptowania, lecz damy i jednocześnie elegantki bardzo dobrze wiedzą, że wyżej przedstawione stwierdzenie jest mitem. I podobno ponoć ładnemu we wszystkim ładnie, to jednak w czasie zakupów należy pamiętać o tym, aby ze starannością i bez niepotrzebnego pośpiechu dobierać poszczególne części garderoby.

buty górskie

Źródło: pixabay.com

Najbardziej popularnym i zawsze modnym na pewno jest połączenie bieli z czernią. To bodajże najbardziej wytworne połączenie i w ten sposób ubieramy się szczególnie wtedy, kiedy okazja jest bardzo wyjątkowa. Z kolei ubrania tylko w białym odcieniu albo czarnym kupujemy o dużo częściej, a później nosimy na co dzień. Na przykład, białe bluzeczki idealnie sprawdzają się w czasie letnich upałów. Do nich obowiązkowo należy dopasować dobre gatunkowo staniki. Biustonosze vena z pewnością spodobają się każdej gustownie ubranej czterdziestolatce czy pięćdziesięciolatce. Warto tylko odpowiednio dobrać kolor: kobieta biznesu musi mieć biustonosz, który nie będzie prześwitywał, inne panie mogą kupić praktycznie wszystkie modele.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do nowej strony, gdzie wyszukasz pouczające posty – kliknij w link pizza stara iwiczna.

Głęboka czerń i zawsze piękna biel to połączenie, które dotyczyć będzie także i obuwia, nawet zwykłych tenisówek. Przykładowe można znaleźć tutaj: .

trampki

Źródło: pixabay.com

Wystarczy wpisać w internet frazę trampki łódź lub Kraków, żeby zobaczyć, w których centrach handlowych można dostać tego rodzaju obuwie. Warto szukać przed zakupem, i porównywać różne promocje w miejscach takich jak na przykład: . Inne połączenia odcieni można byłoby wymieniać naprawdę długo, bo teraz moda jest w miarę tolerancyjną. Należy jednakże pamiętać o tym, żeby nie przesadzać z liczbą kolorów, jak również ich intensywnością. Mocne barwy są właściwie zarezerwowane jedynie dla osób młodych, chociaż buty górskie damskie albo męskie można bez obaw kupić nawet w kolorze czerwieni. Powinno się też zainwestować w elementy garderoby oraz buty, które będą uniwersalne. Dla przykładu, japonki męskie adidas lub japonki dla kobiet będą pasować właściwie do każdej letniej stylizacji.