Tani druk

Majorka i Tajlandia – wyśmienite miejsca na wczasy

Majorka i Tajlandia to dwa świetne miejsca będące gwarancją dobrego wypoczynku. Wspaniałe chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, odważni poszukiwacze wrażeń, jak i wielbiciele muzyki i upojnej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami gdzie zobaczyć można wspaniałe zabytki, odpocząć na piaszczystych plażach i kosztować wyszukane specjały.

w Tajlandii

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka to głównie globalna stolica imprez i clubbingu. Za dnia można rozluźnić się na gorących plażach. Zjednać się z przyrodą pływając w czystych wodach Morza Śródziemnego. Zachwycać się wspaniałym pejzażem pięknych szczytów Serra de Tramuntana, między nimi Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje liczne wrażenia również po zmroku. Kiedy zapada noc Majorka przeobraża się w wielką balangę! Nie bez powodów opowiadają o niej sławne utwory gatunku dance. Rozkosznie jest spędzać wieczory na tańcu, zawieraniu nowych przyjaźni i smakowaniu smakowitych trunków przy akompaniamencie elektryzującej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno gorące lato wraz z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum dedykowane wybitnemu pianiście.

Choć raz w życiu należy zwiedzić Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z przyjemnością przyjmuje żądnych doświadczeń turystów. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest cudownym miejscem dla ludzi pragnących spotkać się z egzotyczną cywilizacją.

Czy stworzone na danej witrynie (http://www.c-l.pl/kategoria-produktu/rozdzielacze/) artykuły urzekły Cię? Czujesz ochotę na następne? Więc śpieszymy Ci przekazać, że już oczekują na Ciebie świeże fakty.

Egzotyczne zabytki, rzadkie okazy fauny, niepowtarzalne pejzaże to tylko niektóre mocne strony tego pięknego kraju. Bangkok, stolica państwa, co roku gości tłumy turystów, by mogli zasmakować pikantnej tajskiej kuchni, oglądać niezwykłą architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni doznań oglądać zawody tajskiego boksu – muay thai. Mocne wrażenia związane ze spotkaniem z egzotyczną kulturą idealnie równoważą chwile spędzone na gorących miękkich piaskach tajskich plaż.

Tak na Majorce, jak i w Tajlandii osoby w różnym wieku i o różnych pasjach odszukają coś dla siebie. Trzeba przed podróżą zasięgnąć wiedzy w biurze podróży, czy stronach internetowych dotyczących różnych właściwości tych miejsc. Warto też zapytać na forach poświęconych turystyce – ich bywalcy chętnie podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zasugerują sposoby spędzania czasu.

Pamiętaj, że możesz odnaleźć dane na ten temat, więc kliknij w odsyłacz oraz przeczytaj tu wiadomości, które są Ci konieczne.

Oba kraje bowiem są idealne tak dla wielbicieli natury, egzotycznych obyczajów, jak i amatorów zwykłej upojnej zabawy!

Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia udanych wakacji na pewno oba miejsca okażą się istnym rajem. Z całą pewnością możemy polecić także Hiszpanię. Nasz wpis jednak się kończy, zatem szczegóły poznasz tu. Podróżni z małymi funduszami tak samo jak i dysponujące szerszym budżetem nie będą żałować chwil spędzonego w żadnym z tych miejsc.