Tani druk

Mała firma a sieć komputerowa

Nie ma znaczenia czy firma, którą prowadzimy jest niewielka, czy średnia trzeba i tak zwracać uwagę na całą informatyczną infrastrukturę. Nawet jeżeli nie planujemy tworzyć sieci w przedsiębiorstwie, tylko mieć witrynę internetową, dobrze jest zapoznać się z ofertami i kupić serwer.

Komputeryzacja firmy

Autor: Tim Peacock
Źródło: http://www.flickr.com

Który serwer wybrać?

Większość największych korporacji informatycznych oferuje serwery. Nie przerażajmy się nazwami, tak właściwie najwięksi gracze mają w ofercie nie tylko ogromne i drogie rozwiązania, ale również mniejsze, na które i małą firmę stać.

Powinniśmy dowiedzieć się na przykład jakie serwery HP są w ofercie. To marka, która zapewnia nam wysoką jakość, niezależnie od tego jak duży serwer planujemy nabyć. Dobrze jest wiedzieć, że kilka lat temu korporacja HP przejęła 3Com – firmę, która wyspecjalizowała się w wytwarzaniu podzespołów używanych do budowy sieci komputerowych. Gdy więc planujemy sieć w swoim przedsiębiorstwie, warto poszukać kompleksowego rozwiązania od HP.

Technologie

Autor: Cindy Sue Causey
Źródło: http://www.flickr.com

Oferta dopasowana do niewielkich przedsiębiorstw

Kolejnym wielkim graczem, który też otworzył się z propozycją do małych przedsiębiorstw jest IBM.

Emocjonuje Cię przedstawiona tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (http://www.rfid.zone/sluzba-zdrowia/) pokrewnego wpisu – on też jest godny uwagi.

Ta firma stawia na elastyczność, dobrze wie, że w mniejszych firmach infrastruktura IT regularnie się zmienia, rozbudowuje. Serwery IBM są tak konstruowane, by ta elastyczność nie była żadnym problemem i by wspierać rozrost każdego także małego przedsiębiorstwa.

Administrator sieci

Jeżeli mamy taką właśnie, niewielką firmę i sami nie znamy się na IT, warto zatrudnić specjalistę w zakresie administrowania sieciami komputerowymi.

Nie czekaj: przejdź do serwisu namco machines, by otrzymać dodatkowe informacje na opisywany w wpisie temat. Oczekujemy na twą recenzję!

To spora inwestycja, ale na pewno opłacalna. Odpowiednio zbudowana i odpowiednio administrowana sieć, opierająca się na wysokiej klasy sprzęcie może przyczynić się do optymalizacji wielu procesów w firmie, a dzięki temu do jej rozbudowy. Dobrze jest kupować serwery najlepszych firm, bo w przypadku jakichś kłopotów mamy zagwarantowane wsparcie, serwis i mnóstwo dodatkowych usług.

Jeżeli automatyzujesz działania w firmie odkryj na co wpływa: system do fakturowania od