Tani druk

Styl militarny, zarezerwowane tylko dla mundurowych?

Który z panów, będąc małym chłopcem nie bawił się na podwórku z przyjaciółmi w wojnę czy policjantów i złodziei? Który dorastający nastolatek nie patrzył z zachwytem na żołnierza w eleganckim mundurze z biało-czerwoną naszywką? A powiedzenie „za mundurem panny sznurem”? Funkcjonuje do dziś.

Czapka Blackhawk

Autor: cqb.pl
Źródło: cqb.pl
Ale czy odzież militarna to ubrania jedynie dla wojskowych? Absolutnie nie. Odzież wojskowa cechuje wyjątkowa trwałość , co sprawia, że idealnie funkcjonuje w najcięższych warunkach. Dlatego właśnie buty taktyczne mają zastosowanie nie tylko w armii bądź militarnych kolekcjach, ale także podczas sportowych i turystycznych działań. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu ich dużej wytrzymałości oraz konstrukcji i kroju, zapewniających maksymalną swobodę ruchów.

Obecnie w sklepach stacjonarnych jak i tych w Internecie zaskoczy nas szeroki asortyment ubrań przeznaczonych dla pasjonatów militariów, pasjonatów strzelectwa (dowiedz się więcej), fanów paintballa, turystów czy po prostu miłośników militarnego stylu. Sklepy oferują produkty kultowych firm, cieszących się dobrą sławą niemal na całym świecie. Jednym z nich jest marka Blackhawk, która przyzwyczaiła nas do solidności i doskonałego wykonania. BHI w 1993 roku założył były komandos amerykańskiej marynarki wojennej.

Do dziś firma Blackhawk produkuje różnego typu akcesoria wojskowe, używane przez szereg służb mundurowych z niemal każdego kontynentu. Zakres towarów wciąż się rozszerza, w roku 2008 pojawiły się też w katalogu pierwsze ubrania militarne uzupełniające szeroką gamę kamizelek, kabur czy pokrowców.

Jeżeli więc interesujemy się militariami, lubimy niebezpieczne, ale pełne przygód obozy „przetrwania”, pasjonujemy się strzelectwem – w owych sklepach zaopatrzymy się w odzież dla siebie. Nie tylko odzież. Możemy wybierać spośród obuwia, broni i jej replik, profesjonalnych narzędzi, różnego typu podręcznych akcesoriów czy inspirujących gadżetów. A wszystko to charakteryzuje się funkcjonalnością i jakością wykonania.