Tani druk

Myjki ciśnieniowe – do czego służą?

Do czego możesz stosować myjki ciśnieniowe? Jakiego rodzaju są jej atuty? Na co należałoby zwracać uwagę przy zakupie?
Myjka ciśnieniowa jest to jeden z tych wyposażeń, które zdają się bezużyteczne w przeciętnym domowym gospodarstwie.

Sądzi się, iż wystarczy, jeżeli mamy wąż z bieżącą wodą a także szczotkę. Gdy jednakże jeden raz z niej skorzystamy, migiem przekonamy się, jak ogromnie może się nam ona przydać. Elewacja budynku. Mury zewnętrzne brudzą się dosyć błyskawicznie, i to nie tylko w mieście. Sponad dróg jak też pól wiatr niesie pył – także tam, gdzie nie ma dużego samochodowego ruchu. Miast mieć w perspektywie odnawianie elewacji, znacznie lepiej jest sięgnąć po ciśnieniową myjkę. Można w tenże sposób umyć mury wykończone rozlicznymi materiałami: gipsem, cegłą czy deskami. płyty betonowe mazowieckie  (ogrodzenia-betonowe.waw.pl/). Zwłaszcza te postawione nieopodal drogi są częstokroć bardzo zanieczyszczone przez błoto rozbryzgiwane pod kołami aut. Tu myjka (kliknij i sprawdź) ciśnieniowa jest niezastąpiona. Podjazdy oraz ścieżki (wiecej o myjkach ciśnieniowych dowiesz się na Wodą pod wysokim ciśnieniem eliminujemy z nawierzchni wszystkie pobrudzenia, zarówno te nadające się do łatwego zamiecenia, przykładowo liście czy piasek, jak także wszystko to, co nastręcza solidnego czyszczenia: porosty, tłuste kleksy czy wbite w szczeliny błoto (polecane szorowarki). Tutaj przydadzą się też szorowarki.
sortownik odpadów

Autor: Franke Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html
Pojazd. Wykorzystując myjkę ciśnieniową, możesz umyć pojazd w mgnieniu oka a także bez groźby uszkodzenia lakieru. Trzeba tylko ustawić właściwe ciśnienie wody.

Rower, pływalnia, części architektury ogrodowej. Zamiast je ręcznie pucować, i to z marnymi skutkami, myjką na pewno wyeliminujemy brud z każdej, nawet niewielkiej szczelinki.