Tani druk

Najbardziej rozchwytywane trendy w w kwestii modowej, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Praktycznie co roku kilka trendów w modzie zostaje tak popularne, że szaleje za nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak dla przykładu wracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym sezonie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe jak potoczą się losy te, które kochamy dziś?

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Działem przemysłu modowego, który obecnie najszybciej się rozwija jest niezaprzeczalnie obuwie. Co ciekawe w teraźniejszych czasach stawiamy na całkowitą wygodę lub pełną elegancję, nie stosując półśrodków. Królują więc białe tenisówki damskie razem z kruczoczarnymi sandałkami na cieniutkiej szpilce. To jednak nie koniec, gdyż bardzo pożądane stało się łączenie absolutnie różnych stylów, więc nie ma nic dziwnego w wyborze: białe tenisówki damskie na ślub, czy inne specjalne wyjście. Jeśli mówimy o kolorystyce to najpopularniejszym wyborem są właśnie śnieżnobiałe (-> zobacz szczegóły), pudrowo-różowe albo miętowe trampki. W drugiej dziedzinie króluje natomiast klasyka i subtelna kolorystyka.Można się dopatrzeć mnóstwa bieli, beżu i granatu, lecz przede wszystkim znajdziemy tu wszechwładną czerń. Jednakże coraz częściej widocznym połączeniem kombinacją są eleganckie szpilki i podziurawione dżinsy, nadające całej stylizacji odrobinę pazura.sprawdź szczegóły felgi aluminiowe 18 felgi aluminiowe 18Jak wiemy przemysł modowy to nie jedynie buty, a też sukienki, spódnice, bluzki, dodatki, biżuteria i wiele, wiele innych.

kobieta, moda, buty

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnim odkryciem są przypominające mały kocyk narzutki i palta, nadające nam szyku i elegancji nawet jeśli, szykując się o poranku w pośpiechu, założyliśmy co było pod ręką. Miętowe trampki do eleganckiej sukni, porwane spodnie i szpilki i mnóstwo różnych połączeń, które wielu wydają się bardzo kontrowersyjne, a niektórym na pewno, nieodpowiednie oznaczają, że dzisiaj chodzi nam przede wszystkim o zabawę modą (tego autora).

Zobacz, czy spodoba Ci się proponowana oferta. Zapewniamy produkty dopasowane do osobistych oczekiwań. Nie wahaj się i poznaj się, w jaki sposób pracujemy.

Pomysłowość jest bowiem najbardziej uwielbiana, a nie uznawanie żadnych zasad, jak najbardziej normalne. Oczywiście nie wiadomo, iż takie, niekonwencjonalne trendy pozostaną z nami na dłużej, czy po kilku miesiącach odejdą w zapomnienie. Jednakże tendencje do eksperymentowania i łamania norm obyczajowych, widoczne są też w wielu innych obszarach działalności ludzkiej, więc może faktem jest, że w modzie nie ma już zasad i liczy się tylko pomysłowość.