Tani druk

Dla niektórych osobników płci męskiej stylowe jeansy z kieszeniami i polówka to umiłowany sposób ubierania się

Na szczęście wyobrażenia, o tym że poprawianie urody to czynności kobiece i, że wzorcowo ubrani i zdrowo wyglądający panowie, są odmiennej orientacji seksualnej, powoli umierają. Na co dzień na ulicach miast, widzi się setki facetów.

spodnie jeansowe

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Do niedawna w modzie męskiej nie wiele się działo. Polski mężczyzna w ogóle się nie odznaczał : smutne kolory, (lee skinny) workowate kroje. Teraz, co prawda część z nich zakłada na siebie byle jaką odzież ale coraz większe grono mężczyzn zachwyca i przyciąga spojrzenia pań. Mężczyźni respektują znaczenie ciuchów i bardzo często zmieniają priorytety zakupowe.

moda męska

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma co ukrywać – zachwycający wygląd potrzebuje nieco wyrzeczeń a świetny styl to już nie szafa wypchana po brzegi zbędnymi ubraniami, lecz starannie wyselekcjonowana podstawa ubrań, które są praktyczne i nieśmiertelne. Lepiej jest mieć mniej ubrań wysokiej jakości niż kilkadziesiąt sztuk kupionych pod wpływem impulsu. Chociaż artykuły (kurtka wrangler) markowe czasami trudno z daleka rozpoznać od tych przeciętnych, to ubrania za duże i za szerokie, choćby najkosztowniejsze, od razu rzucają się w oczy. Pokutuje bowiem jeszcze wśród niektórych mężczyzn tendencja noszenia stroju w niewłaściwym rozmiarze.

Powszedni ubiór trzeba dostrzegać nie tylko jako rzeczy, które mają pełnić role czysto praktyczne, lecz jako fragment tworzenia prezencji. Najważniejsze by styl ubierania był zharmonizowany do stylu bycia. (wrangler sklep internetowy) Właściwy sposób ubierania się można budować na bazie klasycznego garnituru, ale także nieoficjalnych marynarek i casualowych spodni (przykład. Każdy facet musi mieć chociażby jedną parę wyjątkowo wygodnych spodni dżinsowych, które po dobrym zestawieniu z pozostałą częścią garderoby pozwolą „wejść” prawie wszędzie. Na brak wyboru męskich dobrych jakościowo jeansów nie ma co narzekać.