Tani druk

Niebanalny prezent na urodziny

Kiedy za pasem urodziny kogoś z naszych bliskich zwykle zaczynamy się zastanawiać, co takiej osobie dać w prezencie. Naturalnie, zawsze w podobnej sytuacji zda egzamin świetna książka, płyta ulubionego wykonawcy czy perfumy, jednak może warto pomyśleć o czymś zupełnie z innej bajki?

Wyjątkowy prezent w ogóle nie musi kosztować majątku. W zasadzie nie musi być przedmiotem. Może to być na przykład dzień w SPA, albo wyprawa do jakiegoś znaczącego miejsca. Warto zastanowić się co sprawi największą radość osobie, którą chcemy w ten sposób uhonorować. Może zdecydujemy się na prezent z adrenaliną? Jeśli chcemy sprawić przyjemność kochanej osobie, która jest nieustannie aktywna, ciągle dokądś biegnie i nie potrafi usiedzieć na miejscu – to najlepszy wybór.

Prezentokracja z prezentami na każdą okazję

Możemy zdecydować się na coś bardzo ekstremalnego, na przykład skok ze spadochronem, albo nurkowanie. Można także zdecydować się na opcję light, czyli na przykład kurs nurkowania. Wszystko jest zależne od charakteru osoby, którą chcemy obdarować, a także od funduszy jakimi dysponujemy.

Tego rodzaju prezent na urodziny jest najlepszą alternatywą dla nudnych książek i płyt. Musimy pamiętać jednak, żeby nie przeciągnąć struny. Jeśli mamy pewności co do upodobań jubilata, powinniśmy go dyskretnie podpytać o adrenalinowe marzenia. Może się na przykład okazać, że taka osoba marzy o skoku na bungee, ale ma potworny lęk wysokości. Wtedy lepiej nie ryzykować i spróbować z czymś mniej ekstremalnym.

Zwróćmy także uwagę od kogo kupujemy voucher na taki prezent. Sprawdźmy opinie w internecie. Firma organizująca tego typu przedsięwzięcia powinna działać zgodnie z najlepszymi standardami bezpieczeństwa. Sprawdźmy czy zagwarantowana jest opieka licencjonowanych instruktorów. To szczególnie istotne, jeśli decydujemy się na bardzo ekstremalne doznania, jak skok z samolotu albo eksploracja głębokich jaskiń. Nie wahajmy się pytać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z obowiązującymi dla danego sportu wzorcami.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem oraz czytaj na stronie (https://facebook.com/13tattoopl) na ów temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nikt nie chce w ramach prezentu urodzinowego doprowadzić do wypadku bliskiej osoby. Bawmy się doskonale, jednak bezpiecznie!