Tani druk

Nietuzinkowe prezenty dla każdego

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i pokazać nasze uczucie. Bukiet kwiatów? Zawsze mile widziany, ale czasami dobrze jest wykazać się choć szczyptą pomysłowości.

spadochron

Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i nuda mogą zachwiać najlepszym związkiem. Jak podgrzać temperaturę w związku, dostarczyć małą porcje adrenaliny, a jednocześnie przeżyć bajeczną przygodę? Lot balonem okaże się idealnym pomysłem! Pozwala spoglądnąć na wszystko z zupełnie innej perspektywy – i dosłownie i w przenośni. Fakt, nie znajdujemy się sami w balonie, ponieważ na pokładzie czuwa nad wyprawą godny zaufania, wyszkolony pilot, dzięki w którego obecności czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Trwaj chwilo, jesteś taka piękna! Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien zadowolić i romantyczną partnerkę i spragnionego wrażeń mężczyznę.

Szalona sesja (ciąża zdjęcia) zdjęciowa to propozycja dla osób poszukujących ciągłych wrażeń, z poczuciem humoru i skorych do małych szaleństw. Charakter sesji zależy od nas samych. Może ociekać erotyzmem, subtelnym romantyzmem lub w sposób szczególny pokazać nasze poczucie humoru. Kwestię scenerii należy ustalić z partnerem, ponieważ nie każdy mężczyzna poczuje się komfortowo fotografowany wśród koronkowej pościeli. Koncepcji, aby które spodobają się obojgu partnerom, jest bez liku – poczynając od sesji w studiu, na łące, kończąc na naszych osobistych sekretach, miejscach pierwszych randek, pocałunków, dotyków.
prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla fanów wyścigów, lubiących dużą prędkość, odpowiednim prezentem będzie przejażdżka po torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Pamiętajmy, by decydując się na ”porwanie” swojego partnera w niezwykłe miejsce, w którym będzie czekać prezent, zastanowić się czego druga połówka oczekuje, jakie są jej marzenia, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeśli jest to osoba przebojowa i pełna temperamentu, na pewno ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wcześniej wspomniany lot balonem. Dla osób ceniących relaks i spokój ducha , wskazane będą niezapomniane chwile przyjemności: zabiegi spa lub romantyczna kolacja we dwoje.