Tani druk

Normy w firmach muszą być zawsze przestrzegane!

Firmy w Polsce nie mają fajnie – no może prócz takich, które tylko eksportują swoje towary za zachodnią granicę: dostają za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź swoim pracownikom płacą grosze. Oczywiście to nie jest wina biznesmenów, takie mamy póki co realia. Może to się będzie błyskawiczniej odmieniało, no miejmy przynajmniej taką nadzieję. Jednakowoż nie mieliśmy w owym artykule mówić na temat zarobków zwykłego Polaka. Zastanówmy się bardziej jak przeciwdziałać wszelkim problemom, przykładowo z w dalszym ciągu relatywnie niewielką wydajnością. Niby co robić takiego, aby wreszcie standard naszych firm stał na sporo bardziej zadowalającym poziomie? Generalnie ze standardem krajowych firm wcale nie jest aż tak kiepsko, lecz jest sporo rzeczy do naprawy.

No weźmy choćby w rachubę przemysł kosmetyczny – norma iso 22716 musi być wprowadzona w autentycznie każdej firemce oferującej usługi mające związek z kosmetykami. Odnośnie tego żadni przedstawiciele owej branży nie powinni

norma 9001: 9001

mieć wątpliwości. Bardzo cieszy jeśli tego typu norma będzie nareszcie w temacie wytwarzania kosmetyków, lecz także ich przechowywania, dużo powszechniejsza. Bądź co bądź wyśrubowane normy to podstawa w XXI wieku. Chcemy konkurować w szczególności z Francuzami. Wiadoma: francuskie przedsiębiorstwa kosmetyczne są najwspanialsze na świecie, setki lat praktyki, lecz należy starać się ścigać prominentów!

Kolejna norma, niemniej ważna, a mianowicie norma 9001, także być rzetelnie przeanalizowana przez przedsiębiorców / pracowników wyższego szczebla zajmujących się produkcją. Z tymi normami sytuacja jest taka, że w zasadzie ciężko je wprowadzić, ale kiedy już się to zrobi, profity będą pokaźne. Zatem niech no w żadnym razie żaden człowiek w naszym kraju nie wychodzi z tego założenia, iż najzupełniej nie warto stosować norm.