Tani druk

Nowy rok możemy zakwalifikować z góry do bardzo udanych – koncerty w Polsce

Nowy rok będzie obfitował w wiele eventów czy koncertów muzycznych, ku znacznej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyczni z naszego kraju, jednak też z zagranicy chętnie skorzystają z szerokich możliwości dawanych im do dyspozycji. Od ubiegłego roku bardzo głośno jest o początkującym zespole brytyjskim Disclosure, który z niemałym zapałem tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swe idee. Grupa Deep Purple w Polsce wraca ze zdwojoną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!

Disclosure odpowiada na zaproszenie do Polski

Deep Purple

Źródło: http://www.flickr.com/

Na scenie elektronicznej pojawił się zespół Disclosure, dający koncerty niegdyś tylko w swoim kraju.

Ten proponowany serwis (http://www.edukacjaaktywna.pl/przedszkole-kabaty/) ma wciągające informacje na prezentowany temat, zatem, jeżeli ta problematyka Cię absorbuje, to zobacz to koniecznie.

W kraju zaczęto z zaangażowaniem słuchać ich kawałków już w 2012 roku, dlatego grupa Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy i Howard Lawrence, pokazują maks własnych możliwości, z czym jednak niektórzy entuzjaści mogliby się nie zgodzić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już zaniedługo pokażą też polskiej publiczności.

Czym zadziwi Deep Purple swych fanów w Polsce?

Biorąc pod uwagę grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tej grupy legendy. Niezwykle udane wydarzenia w lipcu 2013 zachęciły wykonawców do ponownego odwiedzenia naszego kraju. Brytyjska formacja da popis swych niesłabnących umiejętności tak w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, które przeszły do historii, jak przykładowo Smoke on the Water oraz inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla entuzjastów ich muzyki.

Świeża krew na elektronicznej scenie muzycznej

Wśród najbardziej interesujących w opinii fanów muzycznych z Polski wydarzeń tego rodzaju wskazuje się na grupę brytyjską Disclosure koncert dającą w marcu w polskiej stolicy. Bilety rozchodzą się w szczególnie szybkim tempie, choć zespół działa stosunkowo niedługo na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów na całym świecie, dzięki czemu pojawia się coraz częściej na szczególnie liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.