Tani druk

Odnajdź swoje hobby i bądź oryginalny jak nigdy dotąd

Jak się wyróżnić, jak być nietuzinkowym? Za często myślimy o takich, co chcą być widoczni, że są to osoby płytkie i próżni, myślą tylko o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie pragną od życia jedynie popularności! Wiadomo, że to złe postrzeganie, ponieważ każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy osoba introwertyczna – potrzebuje uznania, chcebyć wyjątkowa, nie chce jednocześnie, aby jego życie było nijakie. Co więc uczynić, ażeby być autentycznym?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/
Dla tych, co preferują rzucać się w oczy istnieje prosty sposób: zabawne gadżety, jak nietypowe koszulki to niezawodny sposób na powodzenie wśród innych. Ciężko domniemywać, ażeby tego typu koszulka nie zwróciła uwagi innych. Można orzec, że noszą takie ubrania tylko osoby, które są nieinteresujące, ale to oczywiście ogromna niesprawiedliwość i nadużycie!

Oczywiście, iż najkorzystniej nosić koszulkę z nadrukiem przykładowo jakiegoś zespołu muzycznego, o którym będziemy posiadali jakieś pojęcie. To będzie oznaczać, iż nosimy tego typu koszulkę „po coś”, iż słuchamy tego typu muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Skoro zaś nosimy taki ubiór, bo to modne, szybko możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli podwójnie: z jednej strony, zero kompetencji (czyli brak wiedzy o danym bandzie muzycznym, zjawisku), z drugiej, wyśmianie. Spoko są również takie koszulki jak chociażby pod tym linkiem.

kolekcja filmów

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zatem być oryginalnym a jednocześnie nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest mało skomplikowana: dbaj o własne hobby. Oczywistym jest, że najkorzystniej posiadać takie hobby, by wszystkich powaliło na kolana. Możesz przecież kolekcjonować niespotykane antyki (AiS – skup srebra warszawa) lub rzadkie płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa parę średnich pensji, jednakże dla Ciebie są to rzeczy bezcenne

Nie musisz jednakowoż czuć się mniej wyjątkowy, jeśli posiadasz w swoim zestawie kolekcjonerskim mniej znaczącego kalibru rzeczy. Najważniejsze pasja, to ona kreuje w nas poczucie misji, sensu życia, to ona ułatwia dążenie nam do coraz lepszych efektów. Człowiek bez pasji jest niestety samotny, nie posiada punktu odniesienia i brak mu poczucia, iż o coś w tym wszystkim chodzi. Jak potrzebna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których zbieranie różnorodnych przedmiotów, trwa już od wielu lat. Traktują oni własną kolekcję jak rodzinę, nie oddali by jej nawet pod groźbą.