Tani druk

Odpowiednia ekspozycja produktów i oświetlenie powierzchni sklepowych znacząco wpływają na klienta

Ładny wygląd sklepu to jedna z cech, która może przyciągać klientów. Kiedy jest czysto oraz produkty są prawidłowo zaprezentowane wiemy, że zakupiony przedmiot jest dobrej jakości oraz chętniej odwiedzimy sklep i zrobimy zakupy. Istotna jest więc odpowiednia ekspozycja.

lampy

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy na razie urządzamy powierzchnię sklepową, warto zwrócić uwagę na prawidłowe rozmieszczenie półek.

Masz chęć zgłębić więcej informacji na ten temat? Więc odsyłam do linka (http://www.robak.konin.pl/oferta/glowice-zamykajace/grw-28), ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu wiele ciekawych danych omawiających przedstawiany wątek.

Na przykład w sklepie z ekskluzywnymi kosmetykami powinniśmy układać je kategoriami oraz według nazwy firmy. Istotne jest także, żeby wszystkie sprzedawane produkty były zaprezentowane, a organizowane promocje zaznaczone odpowiednimi zawieszkami. Wszystkie z wykorzystywanych materiałów powinny być dosyć łatwe do zachowania w czystości. Dodatkowo istotnym elementem w trakcie urządzania sklepu będzie oświetlenie dla sklepów. Ma ono istotny wpływ na prawidłową prezentację produktów jak również na nastrój klienta.

Interesuje Cię zamieszczony w tym miejscu tekst? Kliknij zatem oprócz tego tu i przeczytaj więcej info serwis ekspresów do kawy saeco na opisywany problem.

Dla oświetlenia powierzchni sklepowej, najlepsze jest ciepłe światło, którego jest wystarczająco dużo, żeby móc przykładowo przeczytać etykietę kosmetyku.

Świetne do takiego oświetlenia będą lampy LED. Można je umiejscowić w taki sposób, by od spodu półek oświetlały przykładowo miejsce na perfumy. Zagwarantuje to efektowną prezentacje perfum w szklanych butelkach oraz wygląd w nowoczesnym stylu. Takie miejsce na pewno zwróci uwagę odwiedzającego nasz sklep. Można wykorzystywać oprawy LED czy też listwy, które mogą podświetlić każdą półkę. Takie oświetlenie dla sklepów jest wyjątkowo często wykorzystywane przy szafach z małymi kosmetykami do makijażu. Dobrze jest jednak zadbać o to, by wykorzystywane oświetlenie było podobne do naturalnego, jest to bardzo istotne podczas wyboru przykładowo różu bądź pudru. Można także zdecydować się na podłogową oprawę LED, która ma za zadanie podświetlać pomieszczenie do dołu.

lampki

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Prezentacja produktów jest niezwykle ważna, by zachęcić klienta do zakupów. Z pomocą dobrego oświetlenia można sprawić, że nasze pomieszczenie będzie wydawało się większe, a produkty będą doskonale wyglądać. Stosując oświetlenie LED łączymy świetny efekt z dbałością o środowisko, za zasługą ekologicznych technologii.