Tani druk

Opony dla samochodu z napędem cztery na cztery – czyli, w jakim miejscu kupić najlepsze opony przeznaczone dla samochodów terenowych

Co znaczy skrót cztery na cztery i jak to się ma do opon? Ile one kosztują, do jakich samochodów się nadają i jakiego typu posiadają wymiary? To wszystko i jeszcze więcej bez problemiku wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
Wbrew pozorom skrót 4×4 wcale nie odnosi się bezpośrednio do opon, tylko do samochodzików, do których to wspomniane opony się przydają.

Versace woda toaletowa

Autor: Northsky71
Źródło: http://www.flickr.com

akcesoria

Autor: Skagerak Denmark
Źródło: Skagerak Denmark
4×4 oznacza samochód mający w posiadaniu napęd na cztery koła więcej o oponie 4×4. Opony 4×4 to w szczególności opony terenowe, rodzaju All Terrain (w przetłumaczeniu na polski „Na każdy rodzaj terenu”), Mud Terrain (przeznaczony na teren „z błotem”), czy klasyczne Zimówki. Istnieje bardzo sporo wytwórców wspomnianych oponek, wyższej albo też i niższej klasy, jednak spoglądając na zastosowanie wspomnianych oponek, dobrze jest zainwestować w te droższe, by nie być zmuszonym się bać stłuczki, czy poślizgu. Rozmiary napomkniętych oponek, są bardzo różne, jednak łączy je jedna rzecz – żadne spośród nich nie przypominają zwykłych oponek do zwykłych samochodów, które każdego dnia jeżdżą po ulicy. Głównym atutem owych opon, poza faktem, że się nadają na niełatwe warunki jezdne, jest bez wątpienia fakt, iż są one Całoroczne. Kwoty za owe opony, za pojedynczą sztukę utrzymają się średnio w obszarze 350 złotówek, chociaż oczywiście są bardziej drogie modele, jak i bardziej tanie (te jednak najbardziej często odnajdziemy w promocji) hurtopony.pl/Większej ilości z nas wydaje się, iż zakup takich opon, najmocniej opłaca się u mechanika.

Nic bardziej mylnego! Nasz mechanik także korzysta z sieci internetowej, by zdobyć opony, dodatkowo dodając własne nazwijmy je „prowizje” aby nie być w ogóle stratnym! Z tego powodu zakupuj przez sieć, by nie musieć płacić owej „prowizji”, a posiadać nowiutkie oponki, tak samo dobre jak te od mechanika!