Tani druk

Oryginalny pomysł na okna w twoim domu

Istnieje wiele różnych sposobów na to, aby okna w mieszkaniu wyglądały elegancko i stylowo. Możemy powiesić typowe zasłony lub firanki, co prawda tracą one popularność, lecz dobrze dopasowane mogą się naprawdę ładnie zaprezentować. Inna część kupujących wybierze zapewne różnego rodzaju żaluzje, zrobione przykładowo z aluminium lub różnych gatunków drzewa.

Firanki – trzy grzechy główne

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER

Wreszcie może się znaleźć również spora liczba osób, które zdecydują się na zamontowanie na swoich okiennicach jednego z licznych rodzajów rolet, które cieszą się coraz większą popularnością w wielu mieszkaniach lub domach.

Same rolety (sprawdź u nas: ) funkcjonują bardzo prosto, na górze okiennicy jest montowany układ opuszczania i podnoszenia tkaniny, która z kolei pełni rolę zasłaniania szyby.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej danych na omawiany temat – odsyłam do serwisu (https://futurae.pl/blog), ponieważ w tamtym miejscu są cenne fakty omawiające przedstawiany wątek.

Podczas kupna rolet do wyboru jest duża ilość tkanin różniących się parametrami oraz kolorystyką. Zdecydować się można na materiał przepuszczający promienie słoneczne, wtedy nawet przy całkowicie zasłoniętej rolecie w pokoju będzie w miarę jasno. Będą także materiały grubsze, ich zaciągnięcie spowoduje, że w pomieszczeniu zrobi się ciemno jak w nocy. Każdy, kto zamierza kupić rolety musi sprawdzić kilka różnych wersji tkanin i wybrać taką, która najbardziej spełni jego preferencje.

Garść inspiracji: orient i folk

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Kolejną, a dla wielu osób najbardziej istotną rzeczą, jest kolor kupionych rolet. Ma to duże znaczenie, ponieważ sam mechanizm jest mało widoczny na górze okna, ale duża tkanina która zasłania resztę okna już tak. I dla większości osób istotne jest, żeby prezentowała się ona ładnie i elegancko. Przy klasycznych roletach wybór kolorów i motywów materiałów jest całkiem spory, ale dopiero rolety z nadrukiem (zobacz nasze propozycje: ) dają pełnię możliwości. Tego typu technologia jest stosowana od niedawna i w szybkim tempie uzyskała duże zainteresowanie. Po wybraniu bazowej tkaniny można wydrukować na niej dowolną fotografię, i taką roletę zainstalować w swoim oknie. Wystarczy do firmy, która się zajmuje takimi nadrukami przesłać swoją fotografię albo wybrać spośród setek tysięcy dostępnych w jednej z kilku baz. Po kilku dniach od złożenia zamówienia nasze rolety zostaną wydrukowane i będą czekać w gotowości na powieszenie ich na oknach.