Tani druk

Podarunki z adrenaliną

Zdarzają się w ciągu naszego życia takie wyjątkowe wydarzenia, które potem wspominamy długie lata. Najczęściej tego typu momenty pragniemy spędzić pośród bliskich nam osób. Pragniemy ich obecności w trakcie ważnych dla nas wydarzeń. Chrzest, Pierwsza Komunia, rocznice – to są takie szczególne dni w naszym życiu, które chcemy celebrować. Tymczasem, wszyscy nasi goście pragną uczcić tę jedyną w swoim rodzaju okazję jakimś wyjątkowym prezentem. Czymś, co podkreśli niecodzienne znaczenie tego święta, a także przyniesie nam ogromną radość.

Zwykle bardzo długo głowimy się nad prezentem ślubnym.

zakochani

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Wiemy doskonale, że jest to najpiękniejszy dzień w życiu dwojga zakochanych ludzi, dlatego chcemy im podarować coś naprawdę nietuzinkowego. Zestaw garnków, czy komplet ręczników to podarunki bez wątpienia stylowe i przydatne, ale elementy wyposażenia wnętrz nie są najistotniejsze w życiu. Niekiedy bardziej liczy się konkretna chwila i emocje, które jej towarzyszą. Prezent dla dwojga to nie lada wyzwanie, ale warto je podjąć, aby zrobić zakochanym przyjemność.

Bardzo modne są obecnie podarunki z adrenaliną. Należy zorientować się przed faktem, czy któreś z narzeczonych nie ma lęku wysokości i zafundować nowożeńcom romantyczny lot balonem. Czy jesteśmy w stanie sobie wyobrazić piękniejszą scenerię dla kochających się ludzi niż taka wyprawa w obłoki? Jeśli posiadamy taką informację, że narzeczeni są miłośnikami konkretnych wrażeń, dobrym pomysłem jest zaprosić ich na skoki ze spadochronem. W tym wypadku z tajemnicy będą nici, ponieważ narzeczeni będą zmuszeni zrobić właściwe szkolenie (szkoła żeglarska) spadochronowe, ale i tak będzie to dla nich cudowne przeżycie, które będą pamiętać do końca swoich dni.
Jeśli natomiast narzeczeni nie gustują w tego rodzaju atrakcjach, można im zafundować wyjątkowe zdjęcia. Prawdziwa sesja zakochanych, pod okiem najlepszego specjalisty, z udziałem wizażystek oraz reszty ekipy, będzie z pewnością wielką frajdą dla nowożeńców. A takie zdjęcia będą naprawdę cenną pamiątką, którą będą mogli się pochwalić wnukom.

Źródło: Prezentokracja