Tani druk

Pomysł na swój biznes

Wielu ludzi szuka pomysłu na własny biznes, a tak naprawdę znalezienie go wcale takie trudne nie jest. Jeśli ktoś ma chociaż trochę predyspozycji do grafiki to przykładowo może zająć się wizytówkami. W chwili, gdy dostęp do najróżniejszych programów graficznych ma w zasadzie każdy, kto posiada komputer, wykonanie wizytówek w pierwszym momencie wydaje się niezwykle proste. Wystarczy na określonym fragmencie strony wstawić logo, firmowe dane, dodatkowe ozdobniki i sprawa rozwiązana.

Wizytówki i plakaty

Autor: brite rainbow
Źródło: http://www.flickr.com
Ale wbrew pozorom jednak okazuje się, że aby wizytówka spełniła swoją rolę, to musi być właściwie zaprojektowana, wykonana schludnie i zgodnie z zasadami. Z tego też powodu wiele osób odstępuje od własnoręcznego jej zrobienia i woli to zlecić profesjonalistom. Do zaczęcia biznesu zajmującego się projektowaniem wizytówek nie potrzeba wielkich nakładów. Starczy komputer z jakimś programem graficzny, nawiązanie współpracy z drukarnią, w której drukować się będzie efekty swoich prac i firma projektująca wizytówki może zacząć działać.

Jeśli biznes z wizytówkami będzie się kręcił, to można go będzie rozszerzyć przykładowo o kalendarze z własnymi zdjęciami. Kalendarze takie są ostatnimi czasy niezwykle popularne, gdyż możemy na nich na wszystkich kartkach wydrukować swoje zdjęcie (zajrzyj koniecznie).https://www.cpsens.pl/ (odnośnik)Z pewnością jest to dużo ciekawsze i ładniejsze, niż coś, co można kupić w zwykłym sklepie z artykułami papierniczymi. W zasadzie do wykonania tego typu kalendarzy powinno wystarczyć to samo, co przy wizytówkach, nie trzeba robić praktycznie żadnych ponadplanowych zakupów.

Wizytówki, wizytownik

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Warto oczywiście znaleźć hurtownię, w jakiej będzie można zakupić w najróżniejsze modele czystych kalendarzy, duża ich różnorodność znacznie zwiększy szanse na znalezienie kolejnych klientów. W dalszej kolejności od klientów trzeba otrzymać fotografie, jakie chcieli będą wydrukować na ich kartkach. Jeśli się dobrze zna używany program do grafiki, to przygotowanie samego kalendarza z nadesłanymi ujęciami nie będzie stanowiło żadnego problemu. Na koniec opracowany kalendarz należy wydrukować w u zaprzyjaźnionego drukarza i przesłać go do klienta – sprawdź ofertę.