Tani druk

Popularne produkty dla koneserów kawy

Aktualnie ciężko zaprzeczyć, iż żyjemy w świecie w którym kawa odgrywa niezwykle duże znaczenie. Miliony ludzi rozpoczyna swój dzień właśnie od filiżanki tego napoju, dzięki któremu, przynajmniej tak nam się wydaje, dostajemy zastrzyk energii niezbędny do tego aby wystartować. Naturalnie w reakcji na tego typu zjawisko, obecny rynek oferuje nam bardzo szeroki wybór akcesoriów dających możliwość właściwego przygotowywania kawy oraz późniejszego delektowania się jej wyśmienitym smakiem

.

Jeśli chodzi o sprzęt do przygotowywania kawy, na dużą uwagę zasługuje firma hario. Jest to znane, japońskie przedsiębiorstwo które zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów ze szkła, wśród których znajdziemy bardzo duży wybór filiżanek oraz kawiarek. Tym, co przyciąga, to nowoczesny, niebanalny design oraz funkcjonalność.

Podobał Ci się nasz wpis? Zatem gorąco zapraszamy (https://www.sklep.effector.com.pl/13-effect-impresja-profile-do-glazury-i-terakoty) do kolejnych naszych wątków, które będą o podobnej tematyce.

W sklepach internetowych można znaleźć bardzo wiele różnego typu zestawów, złożonych np. z drippera, szklanego dzbanka, miarki do kawy a także ze specjalnych filtrów. Może to być świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie smak parzonej kawy, aczkolwiek nie posiadają ekspresu. W ofercie można znaleźć młynki do kawy, które dadzą nam możliwość cieszenia się smakiem i zapachem świeżo zmielonych ziaren każdego dnia. Ponadto firma oferuje bardzo szeroki asortyment jeżeli chodzi o filiżanki, co pozwoli podkreślić nasz poranny rytuał i każdego dnia raczyć się kawą podaną w finezyjny sposób.

odzwierciedlenie - kuchnia

Autor: avpiedra
Źródło: http://www.flickr.com

Co jednak w sytuacji, gdy rano zazwyczaj nie mamy czasu, a nasz ulubiony napój musimy wypić na szybko? Z pomocą zjawia się tu natomiast firma keepcup, założona przez dwóch Australijczyków zaniepokojonych ilością zużywanych w obecnych czasach jednorazowych kubków po kawie. Stworzyli oni serię designerskich kubków, które umożliwiają nam zabranie ze sobą porannej kawy gdzie tylko zechcemy. Wykonane są z ekologicznych materiałów, do wyboru jest szkło lub tworzywa sztuczne. Gama dostępnych rozmiarów, kolorów oraz kształtów jest ogromna, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Atutem kubków tej firmy jest bez wątpienia szczelne zamknięcie, które gwarantuje iż nasza kawa nie wyleje się w czasie transportu.

Jeżeli zatem jesteśmy fanami kawy, warto zainteresować się tymi dwiema firmami. Produkty Hario dadzą nam możliwość sporządzania pysznej kawy zgodnie z naszymi upodobaniami. Jeżeli natomiast żyjemy w ciągłym biegu, kubek KeepCup dodatkowo pozwoli nam wziąć przygotowany wcześniej napar ze sobą, dokądkolwiek się wybierzemy.