Tani druk

Porady na pierwszą randkę: na jaki temat rozmawiać, w co się ubrać i w jakim miejscu się spotkać

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz tremę i zdenerwowanie? Masz szansę prosto przezwyciężyć stres i nieśmiałość planując wcześniej najważniejsze części spotkania, przecież najtrudniejszy krok – którym jest zaproszenie na randkę jest już za Tobą. Co więcej dzięki kilku efektywnym pomysłom miło spędzisz czas.

Gdzie umówić się na naszą pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę spotkania zastanów się na miejscem do którego moglibyście się udać. Najważniejsze jest to byście nie czuli się dodatkowo skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami dość wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i nadmiernie zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeżeli boisz się, że skończą Wam się tematy lub randka może okazać się niezbyt ciekawa wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie skupiając się tylko na rozmowie ale także na zabawie.

W co się ubrać na randkę?

Postaw na wygodę i styl ale nie staraj się na siłę zmienić swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym planujecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się wygodnie, idąc na kolację również zadbaj o odpowiedni strój.

Pamiętaj, że schludny i skrupulatnie dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze relacje.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Co mówić na pierwszej randka?

Najczęściej Twój partner lub partnerka również się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając anegdotę lub (zobacz https://sklepmardrew.pl/) komplementując drugą osobę. Co najważniejsze – staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i miło spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by poznać jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i mały flirt.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na dobrą zabawę.