Tani druk

Przekaż 1% podatku, to nic nie kosztuje,a pomożemy potrzebujących

Gdy trzeba rozliczyć się z Urzędem Skarbowym należy nie zapominać o potrzebujących. Choć może brzmi to dziwnie, to istnieje łatwy sposób na to, żeby komuś pomóc. Otóż musimy tylko przekazać wybranej fundacji, a konkretnie podopiecznemu wybranej fundacji jeden procent. A jak to zrobić?

Należy jedynie zapisać parę pól dodatkowo w swym rozliczeniu podatkowym. Zajmie nam to nie więcej niż kilka chwil. I nie można myśleć, że jeżeli wyjdzie jedynie kilka złotych, że bez sensu przekazywać jakieś kilkunastozłotowe kwoty. Bo rzeczywistość jest taka, że jeśli kilkanaście osób

podatek

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

oznaczy w swojej deklaracji konkretną osobą, to dotrze do niej sporo pieniążków. Tak, więc rzeczywiście dobrze o tym pamiętać. Bo to bardzo duża pomoc dla osób potrzebujących. Poszukajmy, więc przed wypełnianiem deklaracji kogoś, komu mamy zamiar pomóc i zróbmy to.

Bo niewielka rzecz czasem może sporo zdziałać W tych czasach niesłychanie modne stało się pomaganie innym. I choć w rzeczywistości pomaganie nie powinno być modą a potrzebą serca, to najistotniejsze jest, że coraz większa liczba osób ma świadomość, że możemy pomagać nie mając ogromnych pieniędzy. W obecnych czasach wystarczy jeden procent, by pomóc drugiemu człowiekowi. Dość często w TV i radiu słychać o tym, że kiedy będziemy rozliczać się z Urzędem Skarbowym można oddać jeden procent podatku na osoby potrzebujące. Wystarczy, że wypiszemy parę pól więcej w naszej deklaracji podatkowej. A naprawdę warto to zrobić, bo naprawdę dzięki temu możemy komuś pomóc – wejdź tutaj.

Osoby, które otrzymają pieniądze z zeznań podatkowych w ramach tego 1%, są pod opieką różnych fundacji, a te mają specjalne konta dla swych podopiecznych. I gdy na przykład robione są jakieś obozy, do których rodzice chorych dzieci muszą dopłacić, to dziecko może otrzymać na tego typu wyjazd pieniądze właśnie ze swego konta. Rodzice i tak codziennie muszą walczyć często o życie swej pociechy w dobrych warunkach, a owa darowizna robi im ogromną różnicę. Powinniśmy, więc dać ludziom potrzebującym światełko nadziei, szczególnie, że nie kosztuje nas, to nic więcej niż kilka chwil więcej przy wypełnianiu PIT-u