Tani druk

Reklama na ekranach LED

W natłoku i gąszczu przeróżnych reklam dotarcie z przekazem do klientów staje się coraz cięższe. Ludzie są bombardowani reklamami z każdej strony. Radio, telewizja i prasa cały czas promują firmy i ich usługi, praktycznie wszystkie sklepowe szyldy także są przecież formą reklamy, a nawet wyjście do restauracji ze znajomymi przeważnie również spowoduje że kilka reklam się zobaczy. Do często używanych przez najróżniejsze agencje reklamowe są duże billboardy zlokalizowane przy większych ulicach i wszędzie tam, gdzie może przebywać dużo ludzi.

reklama LED

Autor: Colosseo EAS
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz w reklamowy rynek od pewnego czasu weszła technika i jakiś inżynier wymyślił ekrany LED, co w ogromny stopniu zrewolucjonizowało rynek reklamy zewnętrznej, zwłaszcza w dużych miejscowościach.

telebim

Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com

Funkcjonowanie tych ekranów jest bardzo proste.

Udało nam się zwabić Twoją myśl naszym ciekawym opisem? Świetnie. Zatem namawiamy – kliknij w link umowa najmu okazjonalnego i przenieś się do kolejnej witryny po detale.

Ekran taki to przeważnie większa lub mniejsza tablica ze sporą ilością małych, trwałych diod, które dzięki odpowiedniemu sterowaniu mogą wyświetlać obraz w kolorze. Do samego sterowania diodami używa się specjalnych programów, tak więc opracowanie odpowiedniej reklamy przez doświadczonego pracownika nie będzie trwało długo. Reklama na ekranach LED (tutaj więcej: ) w porównaniu z normalnymi billboardami posiada wiele zalet. Na statycznej reklamie zmiana reklamy jest uciążliwa.

Należy wynająć osobę do zmiany plakatu, co zajmuje sporo czasu i wymaga przeważnie podjechania na miejsce. W związku z tym częste zmiany reklamy na billboardach zbyt opłacalne nie są, z tego też powodu kampanie takie prowadzi się przez dłuższy okres czasu. Jeśli chodzi o reklamę na panelach LED w parę chwil można zmienić emitowany spot, dzięki czemu podczas jednej godziny można przeprowadzić kilkadziesiąt reklamowych kampanii dla przeróżnych produktów i firm.

Jeśli spodobał Ci się materiał, który w tym momencie przeglądasz, to na pewno zafascynuje Cię też ten artykuł (http://www.workservice.pl/praca/sady/). On również opisuje pokrewny temat.

Do tego wszystkiego możliwości elektroniki powodują, że doświadczone w branży osoby mogą wymyślić rzeczywiście ciekawe i warte oglądnięcia reklamowe spoty, i dość często tego typu reklamy można zobaczyć w niejednym miejscu.

Tak więc jeśli ktoś na wakacyjnej wycieczce znajdzie w centrum telebim w Otwocku (zobacz oferty w Otwocku i innych miejscowościach: ), to może przystanąć i parę chwil pooglądać wyświetlane na nim filmiki reklamowe. Jeżeli będzie miał trochę szczęścia, to być może uda mu się zobaczyć prawdziwą perełkę reklamową.