Tani druk

Reklama na telebimie – czyli, najlepsze miejsca na reklamę w Rzeszowie a także Krośnie dla Osobistej reklamy

Wyświetlacze wewnątrz Rzeszowie – jaką rzeczą się charakteryzują? A ten w Krośnie? jakie rzeczy je połącza – co dzieli? A być może żadna rzecz nie rozdziela? Dowiesz się wszystkiego, odczytując nasz felieton!

przypły pieniędzy

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
ochroniarz

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy Rzeszów – są w posiadaniu w własnej dość dużej ofercie aż pięć przekaźników reklam o technice LED danej Przedsiębiorstwa oraz oczywiście wiele innego rodzaju o tej samiutkiej technologii LED, rozsianych po calutkim Rzeszowie Ogólnie telebimy tego rodzaju posiadają (porównując do zwyczajnych przekaźników reklamowych) wspanialsze kolory, co skutkuje wspanialszym widokiem z drogi (barwy bywają dobrze nasycone a także w dobry sposób uwidocznione są płótna). Zgonie z badań przyciągają te rzeczy wzrok sześciokrotnie bardziej aniżeli zwykłe billbordy, banery a także tablice. Mocną stroną takich telebimów (LED) bywa możliwość zmieniania w każdej momencie informacji o najnowszych rabatach, obniżkach cen albo wyprzedażach oraz to o wiele szybciutko aniżeli na zwyczajnych miejscach na reklamę.

Telebim Krosno – wbrew pozorom nie jest to przez przypadek wybór słówek, albowiem Telebim Krosno istnieje, tylko oraz wyłącznie Jeden telebimy z Rzeszowa. Jak jest widoczne w górnym przykładzie, używaną w Krośnie technologią jest technologia LED.

Stale bądź zorientowany w takich tematach, które Cię ciekawią. Jeżeli szukasz ekstra treści, wejdź w poniższy link, a tam czeka na Ciebie masa bieżących zagadnień z owego tematu.

Jej głównym obszarem robienia jest konkretnie – ruchliwe skrzyżowanie obok ul. Sikorskiego.

Ceny ogłoszeń na tym konkretnym telebimie bujają się pomiędzy 125 złotówek za 68 wyświetleń w przeciągu dnia co 15 minutek (na miesiąc jest dokładnie 2040 wyświetleń co 7,5 sekundy), a nawet 915 złotówek na 204 obrazowania w przeciągu dzionka (6120 wyświetleń na miesiąc, co 30 sekund).