Tani druk

Telebimy – w największym stopniu efektywną a zarazem ekonomiczną formą reklamy typu outdoor

Reklama emitowana na olbrzymich monitorach diodowych jest obecnie jedną z w największym stopniu efektywnych rodzajów reklamy outdoorowej. Dynamiczny obraz odczytywany jest przez oko ludzkie kilkadziesiąt razy szybciej niż identyczna wiadomość przekazana sposobem statycznym (baner, bilbord, tablica ).

ekran led

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com
Informacja dynamiczna cechuje się również o wiele większym wskaźnikiem zapamiętywalności aniżeli klasyczne, statyczne odmiany przekazu. Z racji dużego formatu telebimu a także umiejscowieniu go w miejscu publicznym, reklama tego typu jest zauważana przez znaczną ilość przechodniów, ogromny ekran LED skutecznie przyciąga wzrok.

Telebimy, to jedne z najnowocześniejszych produktów wykorzystywanych do dynamicznej prezentacji wzrokowej spotów reklamowych. Dynamika przesyłu treści jak też ilość kolorów sprawia, iż technologia LED zajmuje pierwsze miejsce pośród obecnie oferowanych nośników reklamy zewnętrznej.

Jeśli uważasz, że ten tekst jest godny uwagi, to kliknij także ten link – tak samo interesujące informacje znajdują się w najnowszym wpisie (www.panko.pl/)!

Wielką zaletą zastosowania ekranu LED w marketingu (w przeciwieństwie do bilbordów) jest możliwość prędkiej aktualizacji materiału reklamowego bez ponoszenia ponadplanowych kosztów. Zapewniają one przesył dobrej jakości obrazów wraz z doskonałą widocznością dzięki użyciu w telebimach diod LED.

Obecnie jedynie ta technika pozwala pokonać światło dzienne. Czyni to ekran LED znakomicie zauważalnym o każdej porze doby i prawie w każdych warunkach atmosferycznych. Ekran LED zbudowany jest w ten sposób, aby dało się ukazywać na nim wszystko to, co możemy wyświetlić na zwykłym ekranie komputerowym – Medas Media.

Jeśli masz zamiar poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, to czytaj tu lampa nocna następne informacje. Należy kliknąć w podany link.

Diody ledowe to jedno z w największym stopniu oszczędnych źródeł światła, co ma nadzwyczaj istotny wpływ na

ekran led

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com

koszta eksploatacji ekranów ledowych.

Diody ledowe są bardzo wydajnym źródłem światła używanym coraz nagminniej w wielu różnych sferach życia codziennego, a w ostatnim czasie również w reklamie – Najważniejsze zalety telebimów to: reklama dociera do szerokiego grona odbiorców, są one bez trudu dostrzegalne, można umieścić je niemal w dowolnym miejscu, zmiana treści reklamowej nie wymaga ponadprogramowych nakładów, są ekonomiczne, przekazy dostrzegalne są także w świetle słonecznym. Co ważne, telebimy są niezwykle solidne oraz odporne na zmieniające się warunki pogodowe.