Tani druk

Reklama w autobusach – z jakiego powodu cechuje się obecnie tak dużym zainteresowaniem?

Korzystanie z komunikacji miejskiej w dużych miastach odznacza się wielkim zainteresowaniem. Niestety, koszty utrzymania samochodu, różnych opłat, jakie są związane z jego użytkowaniem oraz przede wszystkim – ceny paliwa, powodują, że mało osób stać jest na to, by poruszać się tylko samochodem. Poza tym, zdarza się, że dla autobusów miejskich, na przykład w Warszawie, wytyczone są specjalne pasy ruchu, w ten sposób mogą się one poruszać o wiele szybciej.

autobus

Autor: The Second Plant with Mike
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy, dużo szybciej niż samochód. Autobusy z tego powodu każdego dnia przewożą tysiące ludzi. Nie należy się dziwić, że specjaliści od marketingu szybko wykryli tę niszę promocyjną.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, to sprawdź informacje (http://www.gemeo.pl/page/15-ametyst.html), które też są na opisywany temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Z tego względu, reklama w autobusie cieszy się współcześnie rzeczywiście dość dużym zainteresowaniem. Jakie jej formy są dostępne?Przeważnie reklama jest wyświetlana na odpowiednich monitorach, które działają w nowoczesnych autobusach – Lubliniec – reklama w autobusach. Poza reklamami, wyświetlane są na nich też interesujące informacje, w związku z tym wiele osób śledzi je w czasie jazdy, w szczególności jeśli jest ona dłuższa. Dodatkowo, w autobusach najczęściej można odszukać specjalne ramki, w których znajdują się reklamy. Ich powierzchnia nie jest duża, jednakże wystarczająca, żeby zmieścić wszystkie podstawowe informacje. Duże pole do popisu dają też szyby autobusów, jakie z powodzeniem mogą być obklejane reklamami. Z reguły, reklamy są widoczne z zewnątrz, kiedy autobus przejeżdża przez miasto, nie blokują jednak widoku pasażerom, co jest naprawdę komfortowym rozwiązaniem. Koszty reklamy zależą od czasu jej ekspozycji. Często zdarza się też, że zarząd transportu oferuje korzystne rabaty, gdy dany klient zdecyduje się na skorzystanie z pakietu reklamowego. Możliwości jest naprawdę dosyć wiele, tym samym każdy będzie w stanie znaleźć rozwiązanie, które odpowiada posiadanym funduszom.

przykładowa reklama outdoorowa

Autor: Alan Stanton
Źródło: http://www.flickr.com
Czy reklama w autobusie jest faktycznie efektywna? Naturalnie. Każdego dnia autobus przewozi faktycznie wiele osób, które chcąc nie chcąc, zwrócą uwagę na obecną reklamę i być może się nią zainteresują.https://stargres.pl/katalog/pl/produkty/plytki-imitujace-beton płytki imitujące beton, gres imitujący betonDuże znaczenie posiada również reklama zewnętrzna, na szybach autobusu – reklama autobusy łask. Codziennie pokonuje on długie trasy w innych częściach miasta, dlatego reklama jest widziana przez dużą ilość osób i oddziałuje efektywnie na ich percepcję.