Tani druk

Słuchowisko, przeciwko „Sezon Burz” autorstwa Andrzeja Sapkowskiego – a więc, Audiobooki kontratakują

Co to dokładnie jest słuchowisko i w jaki sposób się ono ima do Audiobooków? W jaki sposób bywa inaczej przezywana? Co do tego wszystkiego ma książeczka „Sezon Burz” osadzona w świecie Wiedźmina od Andrzeja Sapkowskiego? To wszyściutko oraz jeszcze więcej nie posiadając problemiku znajdziesz w środku naszego dzisiejszego artykułu!

Nasz nowiutki temat rozpoczniemy od słowa: słuchowisko, które to bywa niczym innym jak swego rodzaju środeczkiem wyrazu, okazywanym poprzez dźwięk jakiejś postaci literackiej, wewnątrz której to skład wchodzą: ludzki głosik, muzyka, a także tak zwane efekty akustyczne. Jest to gatunek radiowy, który w danej chwili ciągle się rozwija dzięki coraz bardziej dużej popularności napomkniętych już Audiobooków, które to dzięki dźwiękowi adaptują i powieści i komiksy, odczytywane z podziałem na rólki a także narratora, wraz z podobną do pochodzącej z filmów ścieżką dźwiękową, przydając bardzo pełny realizmu efekt. Słuchowiska najczęściej są nazywane też „teatrzykiem imaginacji”.
podarunek

Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Opony

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Co do samego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to istnieje w nim osiemdziesięciu czterech aktorów, a jego długość wynosi 13 godzin i 31 minutek słuchania. Jego formy zdobycia, to bez wątpienia forma mp3, oraz na płytce CD.

Istnieją także dodatkowe alternatywy wewnątrz niektórych sklepikach Internetowych, wewnątrz których to odnajdziemy także dodatkowo tak nazywaną Fonodedykację od samego autora! Cena za tego typu audiobook wynosi w obszarze 40 złotych, w uzależnieniu od sklepiku, w którym zakupujemy audiobook, oraz wspomnianej postaci jego przesłuchiwania! Zapamiętaj, że pliki wraz z fonodedykacją za każdym razem są o wiele bardziej drogie, podobnie jak książka wraz z podpisem jej autora!