Tani druk

Sprzęt budowlany dla firm

Odczuwasz pragnienie bycia samemu sobie sterem i okrętem? Masz godny uwagi pomysł na własną firmę?

Zdecyduj się na własny interes! Zważywszy na to, że osoby mające zamiar usamodzielnić się, mogą spodziewać się pomocy pod względem wkładu pieniężnego na rozkręcenie własnego biznesu – urzędy pracy zapewniają dotacje na rozpoczęcie działalności. A może jesteś właścicielem własnego biznesu, i pragniesz się bardziej rozwinąć? Fundusze unijne na rozwój firmy to oferta dla tych, którzy uważają, że są gotowi by założyć własną firmę lub zadbać o rozwój już funkcjonującej już firmy, lecz nie mają na ten cel odpowiednich środków. Przy finansowym wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele sprawniej jest urzeczywistnić przedsiębiorcom pomysł na własny biznes.

Wózek widłowy w hali magazynowej

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejszy rynek budowlany przede wszystkim funkcjonuje na zasadzie zleceń i przetargów budowlanych. Często jednak, wymagania są bardzo wysokie, stąd nie każda firma może im sprostać. Firmy takie mogą ubiegać się o fundusze na nowy lub używany sprzęt budowlany (np. dźwigi, kruszarka, widlak, młot pneumatyczny.

Czy teraz chcesz znaleźć coś ciekawego na ten temat? Jeśli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę celebrytka z grawerem.

Gdy mówimy o sprzęcie używanym, musi posiadać odpowiednie właściwości techniczne a także spełniać obowiązujące warunki. Możemy także wykorzystywać nasz sprzęt w miesiącach, gdy nie mamy właśnie zleceń, czyli wypożyczać nasz sprzęt, w momencie kiedy sami go nie używamy, za rozsądne stawki, lecz wciąż dla nas opłacalne. W ten sposób zdobędziemy fundusze na przykład na ratę, jeżeli zakupiliśmy sprzęt na kredyt, lub jeśli pozyskaliśmy go z dotacji.

Pamiętajmy, że pomyślna decyzja odnośnie dotacji nie upoważnia nas do zaniechania wypełniania obowiązków określonych przez instytucję dofinansowującą. Najbardziej istotny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, a w razie niedotrzymania zobowiązania – udzielenia zwrotu otrzymanych pieniędzy wraz z odsetkami. Mimo wielu obaw i odpowiedzialności z jaką utożsamiana jest własna działalność wiele osób podejmuje to wyzwanie z przeświadczeniem o jego sukcesie, dlatego…odwagi!