Tani druk

System HACCP i podstawy bezpieczeństwa – a więc, bardzo zdrowa żywność przede wszystkim

Co to dokładnie bywa system HACCP i jakie posiada zasady? Czym dokładnie bywają skróty BRC oraz IFS oraz jakiego typu są ich rozwinięcia? Chciałbyś dowiedzieć się o tech skrótach czegoś bardziej dużo? Tak? Wspaniale! W naszym dzisiejszym artykule opowiemy Tobie o nich, tylkojedynie w dobry sposób odczytaj ten artykuł!

Rozwinięcie skrócenia HACCP pochodzi z języka angielskiego oraz oznacza: hazard analysis and critical control points, który to w swobodnym przetłumaczeniu na język polski przebrzmiewa: Analiza zagrożeń oraz krytyczne punkciki kontroli. System haccp nie jest niczym innym jak procedura identyfikowania i oszacowania zagrożeń bezpieczeństwa jedzenia, patrząc w tym przypadku na jego jakość z dziedziny zdrowia, oraz powstrzymywanie zagrożeń w trakcie przebiegu wszyściutkich etapów produkcji i dystrybuowania.

Jeśli omawiana tutaj kwestia jest według Ciebie ciekawa, to dodatkowo zobacz również pozostałe warte przeczytania (https://merservice.pl/uslugi/zewnetrzne-wspoldzielone-zespoly-sprzedazy/) artykuły!

Sam system daje możliwość również na pozyskanie gwarancji, iż dany zakład zrobił wszyściutko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta.

Materiał jeansowy

Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o skrócenie BRC, to pochodzi ono dokładnie z Wielkiej Brytanii i oznacza: British Retail Consortium, i bywa jednym spośród standardów ochrony jedzenia, który jest wymagany wewnątrz tamtejszych wymaganiach sieci handlowych. Bywa on powiązany z firmami zajmującymi się produkcją opakowań posiadających kontakt z żywnością.

Końcowym, jednak nie mniej ważnym tutaj skróceniem jest IFS, który znaczy ogólnikowe pojęcie International Food Standard, czyli w swobodnym tłumaczeniu Międzynarodowy Standard Jedzenia (do którego przetłumaczenia zazwyczaj dodaje się słówko: Bezpieczeństwa).

Musisz odnaleźć inne tego rodzaju artykuły? Jeżeli tak, ta wskazówka z witryny (www.merservice.pl/eye-tracking-w-badaniach-marketingowych/) jest godna uwagi, ponieważ dotyczy podobnej tematyki.

Podstawa ta został stworzony w dwa tysiące drugim roku w Niemczech poprzez ich przedstawicieli detalicznych.